reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

iza cieszę się, że nie jestem sama! :) Cały czas twierdzę, że mamy sporo czasu. A jak urodzę wcześniej i czegoś mieć nie będę to po prostu wyślę do sklepu mojego D.

A co do pisania na fb.. jak ktoś chce, to niech tam pisze... Ważne, że część z nas jest wierna forum :)

anila jak sprawdzisz go na żywo to daj znać :) mi się ostatnio ten spodobał http://allegro.pl/nowosc-2012-roan-teo-maxi-cosi-city-sps-gratisy-i2958663562.html ale też nie ma za wiele opinii. Muszę zobaczyć i pomacać :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
anila pomysł dobry, ale jeszcze trzeba się go trzymać
ja dla Gosi mam osobne podkonto, a na nim całe 400 zł:-D bo jakoś zapomniało nam się tam wpłacać. No chyba, że ustalimy sobie jakiś haracz na koniec roku i zaczniemy wpłacać raz, a konkretnie... albo zlecenie stałe...:sorry2:
 
Hihi madan typ wozka jUz mam swój znaleźliśmy z m w smyku bodajże także jak co to on wie jUz jaki nawet kolorek ma być także o to sie nie martwię . Łóżeczko mieliśmy dostac od szwagra tylko pożyczył komuś i nie wiem w jakim stanie go odbierze także najprawdopodobniej kupimy sami tez. Jeszcze tylko zostało pokupywac dla mnie rzeczy do szpitala. Kobitki czy wy uzywalyscue moze tych pieluch z biedronki Dada?? Bo cena jest fajna i nie wiem jakie tak naprawdę kupić :baffled: Bo ceny są pozwalające :/ a z tym kontem to uważam ze fajna sprawa i chyba sami takie założymy dla Lenki:) muszę z m pogadać
 
iza - jak znam życie to mój M tez od razu jakis fundusz założy. my mamy fundusze i ubezieczenia juz chyba na wszystko:-D ale przy kredytach to trzeba się zabezpieczać:tak:

madan - ja miałam poczekać z zakupami, aż pokój będzie zrobiony, ale to sie niestety przedłuża, bo farba nam sie paprze na ścianach i poprawiać trzeba...wrrr. skutek jest taki że nie wytrzymałam i kartony stoją wszedzie w sypialni, w salonie i w przedpokoju:baffled:, a niedługo trzeba jeszcze zamówiony wózek odebrać:szok:
 
Madan - bardzo fajny też ten który znalazłaś... :-) śliczny i też lekki z tego co widzę... dam znać o Coletto jak tylko go obejrzę :)
Nef - ze mnie znajomi się śmieją że jestem mistrzem finansowym :) zasadniczo mam taką zasadę że na początku miesiąca jak wpływa wypłata to robię wszystkie płatności a konto oszczędnościowe jest co miesięcznym przelewem - tak unikamy różnych drobnych kredytów na wakacje czy naprawy auta... teraz dojdzie jeszcze jeden przelew na konto młodej :). Wiem że jak od razu bym nie przelała to też potem już nie byłoby szans :-D
Iza87 - czytałam na różnych forach że są bardzo ok te pieluszki i sama też je chyba wypróbuje :happy:
 
madan, ja też chciałabym jasny wózek, ale boję się jasnej spacerówki :baffled: na wątku linki z wózkami wkleiłam stronę z rankingiem wózków, są wszystkie wózki (prawie) i opinie.
Ja po wózek wybiorę się dopiero pod koniec lutego, wtedy też mam zamiar spotkać się z anestezjologiem aby wypełnić ankietę do znieczulenia. Co do wyprawki, to mam wszystko, prócz rzeczy dla siebie i pieluch dla małej, no i wózka. A tak wanienkę, łóżeczko, ciuszki już mam.
Wracając do wózka, to wybrałam peg perego book plus completo.
 
Witam piękne Panie. śniegiem sypie- zima piękna;-). witam też nową forumowiczkę:-)
ja dziś postanowiłam wypróbować stewię, naturalny zdrowy słodzik. będą truskawki ze stewią:tak:. używałyście już coś takiego?

my łóżeczko używane od znajomych kupujemy i nianię elektroniczną, tylko materacyk muszę dokupić. wózka jeszcze nie mamy.kupimy na samym końcu

no ja tez tą stewię musze kupic w koncu bo jak juz sobie przypomne to niii ma:-D

podobno zdrowa, choc niby ma jakis tam posmak nietaki...

ja tez np. zamiast cukru córze daję fruktozę(mozna kupic w spozywczych większych) i to tez jest zdrowszy cukier bo niby taki jak w owocach. A np. są rzeczy gdzie trza pocukrzyć - np. kakao. Choc mozna tez i miodkiem;-)
 
Anila właśnie mi tez sie obilo o uszy ze są spoko te pieluszki ale nie byłam pewna:happy: no czyli z czystym sumieniem mogę kupić na próbę :blink: Wozek pomimo stereotypów ze dla dla dziewczynki różowy i takie tam to mi sie bardzo podoba kolorek błękitny z szarym cos w ten desen:-p
 
witam was dziewczynki po jak dla mnie długiej przerwie..

w zeszłym tygodniu wyłaczyli nam prad niestety nazbierało sie tego i 700zł nie nasze wczoraj wpłacone dzisiaj juz rano swiatełko było..no cóż...
tyle dobrze ze młoda dała rade bez swiatła podobało jej sie siedzenie przy swieczkach hehe troszke spałysmy po poludniami troszke cos tam wymyslałysmy zeby sie nie bała a kiedy było mozna jechałysmy poprostu gdzies heheh.. dobry sposob na oszczedzanie, odrazu zmienilam sobie sposob rozliczenia pradu bo miałam prognoze teraz mam na bierzaco stan licznika podawac bede wiedziała czy duzo czy ok zuzywamy pradu w koncu bede miała nad tym jakas władze :p
Jakby o mnie chodzilo to bym bez swiatła mogła zyc hahah bo i tak gotuje na kuchence na butle gazowa :p no ale pranie tutaj bolało najbardziej :)
ale juz jest ok wiec wracamy do rzeczywistosci :)



Co do konta dobry pomysł my myslelismy nad tym jak mała sie urodziła ale kredyty problemy wybiły nam nawet małe kwoty wiec odpuscilismy ...ale to dobry pomysl zeby zapewnic jakis chociaz minimalny wkład dla dzieci na rozpoczecie ich dorosłego zycia...

Co do pieluch z biedronki tez na nie ostatnio spogladam widziałam taka mała paczuszke dla najmlodszych do szpitala i chyba sie skusze i zobacze :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam jedno takie do Was bezpośrednie pytanie moze trochę krepujace ale mnie to dreczy:baffled: na poczatku ciazy strasznie bolaly mnie piersi a teraz jUz prawie wogole i mnie to martwi:( czy Wy tez tak macie?? Bo wydaje mi sie ze powinny dalej bolec:dry:
 
Do góry