reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Lenka - robota przy oporzadzaniu zwierzat to ciezka rzecz, wprawdzie sama tak nie oracuje ale mam rodzine na wsi i nie raz w wakacje bedac u nich wozilam i rozladowywalam kiszonke czy podawalam siano - chudy czlowiek sie strasznie przy tym meczy a co dopiero kobieta w III trymestrze ciazy. Absolutnie sie na to nie zgadzaj, jeszcze narobisz sie w zyciu. Teraz musisz odpoczywac, ja na twoim miejscu po prostu dobitnie uswiadomilabym w tym temacie meza. Musisz byc twarda, powodzenia :)
 
reklama
zozzolka- jak lezalam na patalogi to dziewczyna miala angine kaszlała i smarkała dawali je antybiotyk zinnat zeby szybko przeszlo bo jej sie szyjka skracala a byla w 32t.c .Nie pozwolili jej kasłac i smarkac:confused:widocznie to jakos dziala na miesnie macicy i brzucha...
 
Ostatnia edycja:
zozzolka- jak lezalam na patalogi to dziewczyna miala angine kaszlała i smarkała dawali je antybiotyk zinnat zeby szybko przeszlo bo jej sie szyjka skracala a byla w 32t.c .Nie pozwolili jej kasłac i smarkac:confused:widocznie to jakos dziala na miesnie macicy i brzucha...
o i masz czuje kłucia w macicy tylko z jednej strony juz nie smarkam
 
AgnieszkaJ podobno rumianek jest dobry na zgagę, ale jeszcze nie próbowałam. Mi rennie pomaga choć też nie na długo.

Co do nabiału w ciąży a późniejszej skazy.... moja córa ma alergie na białko mleka krowiego od 1 m-ca życia do dnia dzisiejszego, a ja w ciaży nie objadałam się nabiałem... w ogóle mało co jadłam bo miałam odrzut od jedzenia a później mega zgagi. Także chyba to nie ma znaczenia.
 
AgnieszkaJ ja próbowałam jeszce herbatki z imbiru (przeciera się imbir) i raz mi pomogło, ale potem już nie pomagało, podobno soda oczyszczona pomaga, ale jest meeega niezdrowa, więc nie polecam, wiem też że mięta u mnie jeszcze podkręcała zgagę, no i mi mleko pomogło.
 
hej dziewczynki

byliśmy dzisiaj oglądać domy, ale już z takim fachowcem-budowlańcem i od razu odpadł ten, na który się M napalił, a ja byłam nieprzekonana. Za to mamy na oku inną ofertę z lepszą ceną, którą nasz budowlaniec pobłogosławił. Humor mi się poprawił, a do tego wlazłam tam w psią kupę na takim deptaku za domem:dry:, więc wszyscy się śmiali, że to na szczęście i że sobie zaznaczyłam ten dom.
Ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.... M będzie musiał mi te buty wyczyścić, bo ja mam odruch wymiotny:cool2:



Lenka kurcze, aż mi się przypomniała sytuacja u mojego wujostwa, też mają gospodarkę i 3 chłopaków (teraz już dorosłych) było full roboty, ale jak chłopcy byli mali i wujek coś tam fikał, to ciotka zostawiła mu dzieciaki pod opieką i pojechała do rodziców... długo nie posiedziała, bo skruszony małżonek w bardzo szybkim tempie na kolanach z kwiatami w zębach po nią przyjechał...
metoda w 100% sprawdzona - może do rozważenia;-)
 
reklama
teva - no to ciekawe, bo ja kiedyś (fakt, że jakieś 3 lata temu, ale nie wiem czy to coś zmienia) tam byłam i gostek wszedł praktycznie z ulicy i zaczął wymieniać badania jakie chce sobie zrobić, a oni mu tylko koszt podali i nie było problemu, kazali mu tylko przyjść następnego dnia na czczo.

U mnie jeszcze siary brak, ale czasem mam taki ból jakby mnie ktoś prądem poczęstował, nie wiem czy to można zaliczyć do tego mrowienia o którym niektóre z Was piszą:confused:.

lenka - pisz, jeśli Ci to pomaga. zgadzam się z Tobą w 100% i podziwiam, bo ja bym tyle nie wytrzymała. Też kiedyś taka byłam (tj. dobra żona byłam, jak się okazało za dobra), ale tak nie da się długo pociągnąć, trzeba im stawiać granice i wymagania, bo dasz palec a wezmą całą rękę, a i tak będą niezadowoleni. Ściskam mocno i spokoju życzę;-)
 
Do góry