reklama

Kwiecien-maj 2007

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2007' rozpoczęty przez olineczka, 28 Wrzesień 2007.

1. olineczka

olineczka Fanka BB :)

:-)Zakladam ten watek specjalnie Dla MOjej Nowo POznalej Super Kolezanki Dorotki. Ale oczywiscie zapraszamy wszytskie inne MAmy!!!!!
    Glowny temat to dzieci urodzone kwiecien-maj 2007, sporbujemy zmiescic tu wszystko, czyli jak karmic, kiedy pierwsze zabki, raczkowanie i wszystkie inne...
    Z checia wysluchamy rad MAm starszych dzieci oraz powymieniamy sie dosiwadczeniami z MAmami dzieci w wieku naszyc malcow. A wiec zaczynamy!!!!!!!!:tak:

2. balbion

balbion Kwietnióweczka 2007

:szok::szok:Jestem w szoku ale mi zrobiłaś niespodziankę !!!!!!!!!!:surprised::surprised:

Ale mi się zrobiło miło och chyba nie dojdę do siebie...
    DZIEKUJE Ci bardzo i oczywiscie witam bardzo serdecznie:-D

Zdjęcia Dawidka zawaliste .Mój grubasek dopiero teraz zaczyna dotykać stopek ale trzeba mu wybaczyć bo ma okrąglutki brzuszek...

Jak zrobiłaś takie fajne napisy ???
    jeszcze raz WITAM

3. reklama
  4. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

5. olineczka

:-DHej! super, ze sie odezwalas, w koncu mamy kacik dla siebie.
    co do napisow to jak chcesz ten swiecacy to najedz na niego i wejdziesz na stronke tam wpisujesz slowo i wybierasz sobie kolor i podajze tam jest napis ''grab it'' i wtedy zobaczysz ten bb kod czy jakos tam i zeby to wkleic to wejdz w smoj profil, edytuj podpis i w te duze okienko wklej ten kod, tak jak robilas to z suwaczkiem, i to samo albo zrob sobie nowy suwaczek albo zostan przy tym i tez tam wklej i bedziesz miala 2 napisy tak jak ja. Ale sie ciesze, ze sie znalazlysmy suuper.
    MAti dopiero zacyna dotykac stopek ale za to jak glowke wysoko zadziera, pierwsza klasa. :-) :laugh2:

6. olineczka

7. majandra

majandra Mamusia Maciusia 17/08/07

Ja nie rozumiem Twojej dezorientacji, przeciez codziennie piszesz na watku kwietniowym.

8. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

No niestety dziewczyny nie dotarły na wątek kwietniowy - jestem kwietniowka 2007 wiec wiem..........:dry: Po co tworzycie nowe watki i powielacie to co juz istnienieje....A tak na marginesie kolezanke BALBION ktoras z nas juz zapraszala na Kwietniowki....:dry: My sie tu nie przeniesiemy, wiec jeszcze raz zapraszam Was...:sorry2: Linki wkleila NOCKA:-):tak:

9. olineczka

nie pisze na watku kwietniowym a na majowym a ze Balbion jest kwietniowa wiec polaczylam te dwa watki. :-) Udzielam sie w wielu watkach majowych, a ten to takie malenstwo do rozeznania sie! Pozdrawiam:confused:

10. reklama
  11. olineczka

My nie chcemy zebyscie sie przenosily, ale moze z czasem znajdzie sietez cos :-);-)ciekawego dla Was, a poza tym sa watki albo majowe albo kweitniowe wiec dlatego polaczylam je, zeby wspolnymi silami sobie pomagac, ja do Was zagladam ile daje rady wiec moze i Wam czasem sie uda, POZdrawiam GORACO!!!:tak::-D

12. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

OLINECZKO droga - ja Cie rozumiem....tylko mysle ze jak bedziecie chcialy wszystkie informacje, porady i problemy umieszczac w jednym wątku....to z czasem po prostu sie pogubi w nadmiarze:sorry2: Na forach "Dzieci urodzone w kwieniu...maju, czy tez innych miesiacach" kazdy temat ma swoj osobny watek.....o ząbkowaniu, karmieniu itp itd Dlatego namawiam Was zebyscie tam wlasnie sie udzielały....ale oczywiscie wybor nalezy do Was:-);-)

Poleć forum