reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecien-maj 2007

olineczka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2007
Postów
130
Miasto
Londyn
:-)Zakladam ten watek specjalnie Dla MOjej Nowo POznalej Super Kolezanki Dorotki. Ale oczywiscie zapraszamy wszytskie inne MAmy!!!!!
Glowny temat to dzieci urodzone kwiecien-maj 2007, sporbujemy zmiescic tu wszystko, czyli jak karmic, kiedy pierwsze zabki, raczkowanie i wszystkie inne...
Z checia wysluchamy rad MAm starszych dzieci oraz powymieniamy sie dosiwadczeniami z MAmami dzieci w wieku naszyc malcow. A wiec zaczynamy!!!!!!!!:tak:
 
reklama
:szok::szok:Jestem w szoku ale mi zrobiłaś niespodziankę !!!!!!!!!!:surprised::surprised:

Ale mi się zrobiło miło och chyba nie dojdę do siebie...
DZIEKUJE Ci bardzo i oczywiscie witam bardzo serdecznie:-D


Zdjęcia Dawidka zawaliste .Mój grubasek dopiero teraz zaczyna dotykać stopek ale trzeba mu wybaczyć bo ma okrąglutki brzuszek...

Jak zrobiłaś takie fajne napisy ???
jeszcze raz WITAM
 
:szok::szok:Jestem w szoku ale mi zrobiłaś niespodziankę !!!!!!!!!!:surprised::surprised:

Ale mi się zrobiło miło och chyba nie dojdę do siebie...
DZIEKUJE Ci bardzo i oczywiscie witam bardzo serdecznie:-D


Zdjęcia Dawidka zawaliste .Mój grubasek dopiero teraz zaczyna dotykać stopek ale trzeba mu wybaczyć bo ma okrąglutki brzuszek...

Jak zrobiłaś takie fajne napisy ???
jeszcze raz WITAM
:-DHej! super, ze sie odezwalas, w koncu mamy kacik dla siebie.
co do napisow to jak chcesz ten swiecacy to najedz na niego i wejdziesz na stronke tam wpisujesz slowo i wybierasz sobie kolor i podajze tam jest napis ''grab it'' i wtedy zobaczysz ten bb kod czy jakos tam i zeby to wkleic to wejdz w smoj profil, edytuj podpis i w te duze okienko wklej ten kod, tak jak robilas to z suwaczkiem, i to samo albo zrob sobie nowy suwaczek albo zostan przy tym i tez tam wklej i bedziesz miala 2 napisy tak jak ja. Ale sie ciesze, ze sie znalazlysmy suuper.
MAti dopiero zacyna dotykac stopek ale za to jak glowke wysoko zadziera, pierwsza klasa. :-) :laugh2:
 
Tak myslalam, ze juz takie pewnie gdzies sa ale poniewaz jestem nowa nie bardzo sie jescze tu orientuje i latwiej bylo mi poprostu otworzyc nowy watek. MAm nadzieje, ze tak czy siak ktos sie przylaczy. pozdrawiamy i zapraszamy!!!!!!!

Ja nie rozumiem Twojej dezorientacji, przeciez codziennie piszesz na watku kwietniowym.
 
No niestety dziewczyny nie dotarły na wątek kwietniowy - jestem kwietniowka 2007 wiec wiem..........:dry: Po co tworzycie nowe watki i powielacie to co juz istnienieje....A tak na marginesie kolezanke BALBION ktoras z nas juz zapraszala na Kwietniowki....:dry: My sie tu nie przeniesiemy, wiec jeszcze raz zapraszam Was...:sorry2: Linki wkleila NOCKA:-):tak:
 
No niestety dziewczyny nie dotarły na wątek kwietniowy - jestem kwietniowka 2007 wiec wiem..........:dry: Po co tworzycie nowe watki i powielacie to co juz istnienieje....A tak na marginesie kolezanke BALBION ktoras z nas juz zapraszala na Kwietniowki....:dry: My sie tu nie przeniesiemy, wiec jeszcze raz zapraszam Was...:sorry2: Linki wkleila NOCKA:-):tak:
My nie chcemy zebyscie sie przenosily, ale moze z czasem znajdzie sietez cos :-);-)ciekawego dla Was, a poza tym sa watki albo majowe albo kweitniowe wiec dlatego polaczylam je, zeby wspolnymi silami sobie pomagac, ja do Was zagladam ile daje rady wiec moze i Wam czasem sie uda, POZdrawiam GORACO!!!:tak::-D
 
reklama
OLINECZKO droga - ja Cie rozumiem....tylko mysle ze jak bedziecie chcialy wszystkie informacje, porady i problemy umieszczac w jednym wątku....to z czasem po prostu sie pogubi w nadmiarze:sorry2: Na forach "Dzieci urodzone w kwieniu...maju, czy tez innych miesiacach" kazdy temat ma swoj osobny watek.....o ząbkowaniu, karmieniu itp itd Dlatego namawiam Was zebyscie tam wlasnie sie udzielały....ale oczywiscie wybor nalezy do Was:-);-)
 
Do góry