reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe blizniaki

A tak wogole to wiecie co - chyba powinnysmy wstawic tu nasze zdjatka tzn.naszych brzuszkow:tak::-):-D. No ale ja najpierw musialabym sie poradzic mojego meza, bo na razie to nawet nie wiem jak suwaczek wstawic:sorry::eek::baffled:.
 
reklama
Dobry pomysl:tak: A jak juz sie dowiesz jak suwaczek i fotki wkleic to podziel sie ze mna prosze, bo ja tez w tym zielona:baffled:
 
A jak planujecie karmic, czy myslalyscie juz o tym? Liliann czy jeszcze karmisz piersia swoja mlodsza coreczke? Ja swoje corke, ktora ma teraz 2lata i 3m calkowicie odstawilam od piersi dopiero jakis miesiac temu no i cale szczesie, bo jak dowiedzialam sie o blizniakach to stwierdzilam ze mala przerwa mi sie sprzyda, a poza tym tylko twa cycusie bozia dala:tak:.
 
Ja tak sobie myslalam, ze chcialabym karmic piersia i ewentualnie dokarmiac butelka, ale moim mleczkiem:tak:. No chyba ze nie bede miala wystarczajaco. No ale to sie okaze. na pewno postaramy sie karmic je w tym samym czasie- polozna mi powiedziala ze dzieciaczki musza miec rutyne- karmienie , przewijanie w tym samym czasie . Wiem ze to troche brzmi nieprawdopodobnie, bo przeciez bozia tylko dwie raczki nam dala:-):happy:, ale ona twierdzi ze jezeli nie beda mialy rutyny to bedzie bardzo ciezko:baffled:. Dzieci maja podpasowane byc nam , a nie odwrotnie. No i ja tego sie bede trzymac! (przynajmniej postaram sie). A wy co o tym sadzicie? No bo przeciez to jednak nie jedna dzidzia!:-)
 
Jola a gdzie znalazlas ten suwaczek i jak go wkleilas bo ja nie moge sie go nigdzie dopatrzec
 
czesc dziewczyny
Jola maskara z tym pechem.. mam nadzieje, ze jzu wyczerpaliscie zla passe na najblizsze lata

ja mam 31 lat, wiec przegrywam z wami w konkursie matki polki :-D;-)
Jola suwak wyszedl pierwsza klasa.
Mozecie tez sobie wrzucic w google pregnancy ticker - czyli suwaczki ciazowe
Ja bym chciala karmic piersia, ale pewnie trudno bedzie tylko piersia
Ja sie zgadzam z polozna. Czytalam wypowiedzi blizniaczych mama i wyszlo na to, ze najlepiej jak sie karmi jednoczesnie itd bo wiecej czasu dla siebie jest, na odpoczynek itd
najciezszy bedzie 1 miesiac, ale potem chyba juz bedzie rutyna i rytm dnia ustalony
Iwee fotki zeby wstawic to : jak robisz odpowiedz to tam jest do klikniecia zarzadzaj zalacznikami i tam trzeba wybrac fotke ktora chcesz wstawic, poprzez wybor browse i potem wyslij i zamnknij okno i zatwierdzic odpowiedz. Acha tylko musisz cos napisac, bo inaczej nie przejdzie.

U mnie grzucho robi sie twarde, i wrecz az piecze jakby szczegolnie po wysilku, chodzeniu, dlugim siedzeniu. Ostatnio 4 no-spy lyknelam i dopiero puscilo. Tez nie wiem czy to ok czy nie. Niby moga byc juz te skurcze braxtona ale kto wie....
 

Załączniki

  • IMG_4917.jpg
    IMG_4917.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Liliann i jak ruchy dzidz? nadal bolesne?

Ja bylam na usg, nadal nie wiem jaka plec bedzie, nie chcialy sie objawic.
Ruchliwe bardzo, szczegolnie jedno. Rosna odpowiednio, nerki, serduszka itd wszystko w najlepszym porzadku. Jedno lozysko zakrywa ujscie szyjki macicy - czyli nie najlepiej- wedlug mnie.
 
Do góry