reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Częć wszystkim mamusiom..... dori , rena 2 , rybcia 21, kosmi, a+t+? , magdalenka 25...
Przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale niestety nie mam stałego dostepu do kompa i netu :/ Mam nadzieje że niebawem sie to zmieni... ;) Pozdrawiam was wszystkie
 
Czesc dziewczyny,
witam wszystkie kwietniowki :) juz mialam dawno sie dopisac ale robie to dopiero dzisiaj.
Termin mam na 30 kwietnia :)). No ale jak tak dalej pojdzie to raczej bedzie to dosyc wczesniej. Juz sie zaczely skurcze i szyjka sie skrocila:( A juz w poniedzialek nastepna wizyta u lekarza wiec zobaczymy co bedziedalej :))))
Pozdrawiam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego :))))
 
I zapomnialam o najwazniejszym bedziemy mieli dziewczynke.
Maksio zadowolony czeka na nia tak samo jak i my :)))
Tylko gorzej z imieniem bo jeszcze zadnego konkretnego nie mamy :((((
Pozdrawiamy
 
Witaj Woloszki :) Kolejna mamusia z doswiadczeniami. Przydasz się na pewno :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry