reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć kwietniowa mamusio -Woloszki ... Marta ma racje im nas wiecej tym weselej , pozdrawiam
:laugh:
 
tak - witam nowe kolezanki :) tylko czemu tak malo sie odzywaja ??? chyba sie nas nie boicie ;)
 
Jeśli o mnie chodzi to sie nie boje .. :D wręcz przeciwnie jak tylko miałabym stały dostep do kompa napewno częściej bym z wami popisała. :) Niestety narazie nie moge regularnie z wami klikać... pozdrawiam
 
estera - w taki mrazie czekamy na chociaz sporadyczne pojawienie sie na watku :)
 
reklama
idzia ja sie nie boje, pisze wtedy kiedy mam czas i wolny komputer:))))
A tak sobie mysle co by wam tu napisac ale nie mam narazie nic ciekawego:)) jutro nastepna wizyta u lekarza wiec na pewno dam znac co i jak, bo jak juz chyba wczesniej pisalam moze byc tak ze urodze w kazdej chwili.
Jestem tym pzrerazona bo z Maksiem od polowy ciazy wiedzialam ze bedzie cesarka i mialam wyznaczony porod na ten dzien i ta godzine, nawet nie wiedzialam co to skurcze bole itd... :)))))
A teraz juz w 35 tyg pojawily sie pierwsze skurcze. Wiec czuje sie jakby to byla moja pierwsza ciaza:)))
No ale zobaczymy co powie lekarz :))))
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry