reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Woloszki to jak to tym razem nie będziesz mieć cc?? Myślałam że po cięciu następny poród też jest cesarką.
 
reklama
Miesiac temu lekarz mi powiedzial ze na 80 % bede miala cesarke bo lekarze juz niechca ryzykowac bo moze sie blizina rozejsc itp...
Ja mialam cesarke ze wzgledu na cisnienie pozniej w 7 miesiacu Maly chcial juz wychodzic szyjka sie skrocila bylo rozwarcie wiec byla cesarka.
A w tej ciazy wszystko bylo wporzadku wiec nawet rozmawialismy na temat naturalnego porodu ale na ostatniej wizycie okazalo sie ze szyjka znow zaczela sie skracac no i te skurcze :(( nie mowiac juz ze ze stresu podnioslo mi sie cisnienie:))) wiec pewnie ta ciaza tez sie skonczy cesarka:) ja tam w sumie nie mam nic przeciwko cesarce szybko doszla do siebie, blizna sie ladnie goila najgorsze bylo tylko pierwsze wstanie i kaszel :))))
 
też słyszałam, że jak się ma jedno cc to następny poród też już musi być przez cc ale właśnie wcale nie, albo inaczej teraz już się odeszło od tego podejścia :) ale właśnie często się zdarza, że drugi poród też jest przez cc ze względu na blizne, albo przez inne okoliczności, które mogą się przytrafić przy każdym naturalnym porodzie - moja koleżanka miała drugie cc bo jej maluch nie chciał wyjść :D a przy pierwszym porodzie było dokładnie odwrotnie, położna się dziwiła bo miała nawet spore rozwarcie, a skurczy zero nawet po kroplówce.. więc w sumie miała 2 cc i oba nieplanowane mimo to jest bardzo zadowolona :) jak bym miała dwa takie diabełki to nie wiem czy byłabym taka szczęśliwa ;D
 
woloszki - a wiec czekamy na posty w wolenej chwili :) i szczesliwego rozwiazania :)

a jezeli chodzi o cc to moja kolezanka moiesiac temu urodzila synka - naturlanie, chociaz pierwsze dziecko bylo przez cc - teraz nie bylo wskazan na cc - ale powiedziano jej ze jezeli blizna sie jej rozejdzie od srodka to beda musieli zszyc  - ale skonczylo sie ok i duzo lepiej wspomina porod naturalny :)
 
czesc dziewczyny,
wczoraj bylam u lekarza ale dopiero dzisiaj pisze co i jak bo bylam wykonczona:))
No to z dzieckiem wszystko dobrze mala wazy juz okolo 3200g to juz 36 tydz wiec jakbym zaczelo rodzic to raczej nic nie powinno sie stac:)))
14 kwietnia ide do szpitala na ktg przy okazji mnie zbada itd... i wtedy juz sie umawiamy na ciecie zaraz po swietach albo tydzien pozniej. A jak mnie ruszyl przed 14 to wtedy do szpitala:)))
No i bedzie cesarskie ciecie chyba zebym sie uparla i sama ryzykowala. Ale znajac moje cisnienie to nie dam rady naturalnie:))) ale roznie bywa:)))). NAdal mam kontrolowac cisnienie i ruchy malej wiec nic sie nie zmienilo:)))

Pozdrawiam
 
Ale gapa ze mnie mialam tego posta wyslac na "wizyte u lekarza".
No ale to pewnie wina dzisiejszego zaganiania, ostatnie zakupy dla malej teraz pranie a pozniej prasowanie :))))
 
kosmi tez bylam zaskoczona ze Mala ma juz taka wage no ale trzeba wziasc poprawke na blad :)))
Maks jak sie urodzil to mial 3600g i 60 cm byl chydy jak szkapa a nogi wygladaly jak zaba :)))))
 
reklama
woloszki - moj michal jak sie urodzil byl podobnych rozmiarow - 3600 i 59 cm :)
teraz dzidzia zapowiada sie mniejsza - co czuje juz teraz bo nie mialam kopania po zebrach w tej ciazy :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry