reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kosmi na twojej liście trzebaby uzupełnić informację, że:
Ewaff123 urodzila synka Łukasza 13.04
 
reklama
Ciekawe jak tam Joaśka i Aśka00. Szkoda, ze nie zostawiły swoich namiarów. Mogły chociaż komórkę podać i sms-ki słać. Pwnie dopiero odezwą się po macierzyńskim.

Z tego co przed chwilą naliczyłam, to jest remis 13 do 12 dla chłopców, czyli mamy 25 kochanych kwietniowych bobasiów:)
 
Ja tez juz sie rozdwoilam :) Wiktoria urodzila sie 25.04, wazyla 3550 i miala 56 cm :)
 
Dzieki dziewczyny :)
Pokazuje sie tak czesto jak tylko mala mi na to pozwala :)
Wolnego czasu mam naprawde niewiele bo bobas ciagle chce byc na rekach, nawet jak spi (babcie ja tak nauczyly :))
Mialam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie luzniej, ale jest coraz gorzej, bo mala czesciej jest aktywna i wymaga przy tym towarzystwa :) No, ale postaram sie szybko nadrobic zaleglosci - dopiero od 4 dni mam na stale necik :D
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!!
 
priscilla - witamy ponownie i czekam na zdjecie do umieszczenia na liscie mam i dzieciaczkow :)
 
reklama
To ja także dopisuję się do listy i donoszę, że urodziłam 19 kwietnia, synka Tymonka, mam mało czasu na siedzenie przed kompem dlatego tak późno Was informuję,
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry