reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki - lista - uzupełnienia i poprawki!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bunia witamy i gratulujemy, niech się Amelcia dobrze chowa:)

Estera dziekujemy, jak to miło, ze jeszcze niektórzy dowiaduja sie o naszych małych, rozkosznych pociechach:)
 
reklama
Dziekuje dziewczyny :0 anelka jest swietna :) pozdrawiam Was serdecznie
 
Witam dziewczyny pamiętacie o mnie?dawno mnie nie było i jestem daleko w tyle urodziłam córeczke 12.04 o godz 20.42 jak tylko znajde troche czasu to powklejam zdj pozdrawiam
 
Witaj anula19 Ja ostatnio o obie myślałam bo mam Cie na liście w gg i zastanawiałam sie co urodziłaś i kiedy.Pozdrawiam.Całucki dla małej księżniczki.
 
Pamiętamy i witamy ponownie większą Żorzankę i tą mniejszą :)
 
Witam, :) z mila checia dolacze do waszego grona.Lepiej pozno niz wcale ;) Urodzilam 10 kwietnia o godz 14:25  malego muminka Franka 57 cm 3325.Pozdrawiam.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry