reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe brzuszki/mamusie :) lista

reklama
Ja mam termin na 21 kwietnia czyli juz jutro, jezeli za pozno sie zglosilam to nie musicie mnie dopisywac. Poprostu chcialam sie dolaczyc :) Bedziemy mieli coreczke i najprawdopodobniej bedzie miala na imie Amelka choc tocza sie jeszcze spory o Malwinke :)
 
Ja też nie muszę być dopisana do listy, ale bardzo chcę dołączyć na to Forum...Nie miejcie mi za złe. Mam termin na 27-30 kwietnia. Noszę w sobie synka - Tymusia. A oto mój aktualny brzunio.
 

Załączniki

  • bla.JPG
    bla.JPG
    61,8 KB · Wyświetleń: 525
PROSZĘ NIC NIE DOPISYWAĆ NA TYM WĄTKU!!!
Kochane nowe mamusie!
Z miłą chęcią was tu powitamy, ale proszę nie piszcie nic na tym wątku, bo lista zniknie nam pod nawałem wiadomości.
Tylko Kosmi, która jest autorką listy może was dopisać, a niedawno urodziła i pewnie jest w szpitalu. Przejrzyjcie inne wątki - jest tam miejsce na pogaduchy, zdjęcia i wiele innych.
Myślę, że wątek Pogaduszki: https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,3892.0.html
jest najlepszym miejscem na przedstawienie się i prośbę o dopisanie do listy :)
Buziaki i do zobaczenia na innych wątkach :)
 
kosmi prosze o zmiane moj syn urodził sie 11 kwietnia i ma na imie Julian a termin był na 21 kwietnia
Pozdrawiam Anka skakanka
 
Do góry