reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Dziewczyny, które mają zalecenie brania Q10 - czy Wasi lekarze mówili coś na temat formy? Czy naprawdę dużą różnicę robi czy to jest ubichinoN czy ubichinoL? Czy po prostu same ewentualnie zdecydowałyście się na ten drugi, czytając w necie? Różnica w cenie jest dość spora, no ale jak już mam brać, to chcę żeby działało 🙄
Ubichinol, jest b.przyswajalna.
Lek z kliniki zalecil
No i jest mega drogi, na 14 dni 160 zł, ja biorę 400mg czyli 2x 200mg,
Także jak macie do Katowic blisko to dzwońcie i jedźcie. Pakiet dla mężczyzn tego co oni proponują to koszt 2409 zł :) Kobiet na oko też 2500 zł.
A ile taki pakiet kosztuje poza promka? Z 5 tys ?
 
reklama
Ubichinol, jest b.przyswajalna.
Lek z kliniki zalecil
No i jest mega drogi, na 14 dni 160 zł, ja biorę 400mg czyli 2x 200mg,

A ile taki pakiet kosztuje poza promka? Z 5 tys ?
No właśnie te ceny co podała Mademoiselle to koszty zrobienia prywatnie, łącznie koło 5 tysięcy za wszystko. A w Katowicach jest opcja zrobić to wszystko na NFZ czyli za darmo :)
 
Ubichinol, jest b.przyswajalna.
Lek z kliniki zalecil
No i jest mega drogi, na 14 dni 160 zł, ja biorę 400mg czyli 2x 200mg,

A ile taki pakiet kosztuje poza promka? Z 5 tys ?
2418 zł pakiet dla mężczyzn. W tym samym centrum, na tym samym sprzęcie. W tym 10 zł usługi pielęgniarskiej oczywiście.
Dla kobiet nie liczyłam, ale na oko też 2500zl
 
No właśnie te ceny co podała Mademoiselle to koszty zrobienia prywatnie, łącznie koło 5 tysięcy za wszystko. A w Katowicach jest opcja zrobić to wszystko na NFZ czyli za darmo :)
Dziekuje. Przechodziłam w nocy po forum, już mi.oczy się kleiły, gdzieś doszłam, że na NFZ.
Kurde.. no dziwne. Zaczęłam podejrzewać, że to jakiś scam.
😂
2418 zł pakiet dla mężczyzn. W tym samym centrum, na tym samym sprzęcie. W tym 10 zł usługi pielęgniarskiej oczywiście.
Dla kobiet nie liczyłam, ale na oko też 2500zl
Na pewno warto spróbować się dostać.
to forum to skarbnica wiedzy.
To jest niesamowite, w ogóle to forum.
Wy dziewczyny, dające sobie wzajemnie wsparcie.
Ja mam kryzys i psychiczny i chyba fizyczny, i mimo tego, że nie udzielam się, to podglądam od czasu do czasu i to co czytam daje mi ogromne wsparcie.

W Maju będę testować na pewno, bo ten cykl miałam z lametta i ovi.

Monitorowany ale czy można nazwać to monitoringiem to raczej nie.
Wydawało mi się, że znalazłam fajną lekarkę, byłam dwa razy, i co za trzeciem razem nie sposób się dodzwonić ni chu.....musiałam pójść w 12 dc na podgląd do pierwszego lepszego lekarza z Premium Med.
I lekarka niby z kliniki niepłodności, młoda, i odczułam że miała wyjebane, zero jakichs dodatkowych pytan. Wiem ze to miala byc wizyta monitorujaca..ale kurcze.
Jak zapytalam czy ten pęcherzyk nie jest za maly 20mm na podanie ovi to powiedziała NIE. Powiedziała, że da mi receptę na OVI i w pon.znowu kontrola czy pękł.
Jestem już zmęczona i łykaniem tych supli i pilnowaniu starego by lykal bo też ma wyjebane jak ta większość lekarzy, i seksem na zawołanie, i w ogole.
Wyjechaliśmy na weekend i zapomniałam termometru..ehh w najważniejszych dniach


@wrobelmm możesz mnie wpisać na 14.05


Dobrej niedzieli dla Wszystkich❤️
 
Ostatnia edycja:
Do góry