reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

„W Katowicach w poradni Holsamed (Kotlarza 6 nr tel. 324798400) można wykonać badania genetyczne w ramach NFZ.
Kobieta: FMR1, TROMBOFILIA, HLA, KIR, KARIOTYP
Mężczyzna: CFTR, AZF, HLA,KIR,KARIOTYP”
Takie info znalazłam na fb, może którejś z Was się przyda 😃
Ej a tak w ogóle to gdzie na fb znalazłaś to info? Jakąś grupa?
 
reklama
„W Katowicach w poradni Holsamed (Kotlarza 6 nr tel. 324798400) można wykonać badania genetyczne w ramach NFZ.
Kobieta: FMR1, TROMBOFILIA, HLA, KIR, KARIOTYP
Mężczyzna: CFTR, AZF, HLA,KIR,KARIOTYP”
Takie info znalazłam na fb, może którejś z Was się przyda 😃
🤩 dzięki! Akurat mieliśmy robic z mężem kiry i hla!
 
Co do suplementów - bierzecie je podczas infekcji czy odstawiacie? Przypałętał się mi jakiś katar i gardło, omegę wit d i C biorę, ale np taki konezym q10, izytiol, magnez, reseeratrol, nac odstawiacie? :) Kojarzy mi się ze się powinno, ale może to jakiś mit 😅
 
Co do suplementów - bierzecie je podczas infekcji czy odstawiacie? Przypałętał się mi jakiś katar i gardło, omegę wit d i C biorę, ale np taki konezym q10, izytiol, magnez, reseeratrol, nac odstawiacie? :) Kojarzy mi się ze się powinno, ale może to jakiś mit 😅
Oo, nie słyszałam o tym! Ale to w sumie cenna informacja, jeśli rzeczywiście to prawda. Także podbijam pytanie 😉
 
Co do suplementów - bierzecie je podczas infekcji czy odstawiacie? Przypałętał się mi jakiś katar i gardło, omegę wit d i C biorę, ale np taki konezym q10, izytiol, magnez, reseeratrol, nac odstawiacie? :) Kojarzy mi się ze się powinno, ale może to jakiś mit 😅
O kurcze pierwsze słyszę 🤔
 
Co do suplementów - bierzecie je podczas infekcji czy odstawiacie? Przypałętał się mi jakiś katar i gardło, omegę wit d i C biorę, ale np taki konezym q10, izytiol, magnez, reseeratrol, nac odstawiacie? :) Kojarzy mi się ze się powinno, ale może to jakiś mit 😅
Też nie słyszałam o konieczności odstawienia suplementów w czasie choroby. Za to słyszałam o odstawieniu witaminy c w czasie choroby, bo wychładza organizm, ale to informacje z medycyny chińskiej.
 
reklama
Przeżywam szok 😅
Myślałam, że okres mi się przesunie przez ten progesteron. Odstawiłam w 10 dpo, dziś 13 dpo i już zaczynam plamić 😅
Także cykl się nie wydłuży, juhuuu🥳
 
Do góry