reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Mój też miał być każdy🤣 aleeee, u Ciebie jest mnóstwo nowości, porządek w macicy, zdecydowanie jesteś pierwsza w kolejce po ciąże😊 a u mnie to wiesz, z moim szczęściem to jeszcze cuda na kiju mogą wyjść 😅 tymbardziej że badania w trakcie realizacji i w planach xd ale pożyjemy, zobaczymy.

Trzymam kciuki żeby się chciało i żeby się mogło w tym cyklu🙈🤞 oby stymulacja dała wymierny efekt w postaci wygranego losu na tej szalonej loterii😉
Ja mam wrażenie, że obie jesteśmy takie pechowe, ale mam nadzieję, że limit już wyczerpany i wszystko tym razem już pójdzie nadzwyczaj dobrze. :D
 
reklama
@anyżowa @wrobelmm dziękuję za wywołanie 🤩no siedzę sobie cicho bo podróżuje i tylko z doskoku czytam co tam się dzieje na kreskach i lajkuje posty 🤡po majówce mam wizytę u swojej gin i zobaczymy czy możemy startować ze stymulacją w następnym cyklu czy dopiero w połowie czerwca - żeby załapać się na refundację. Nie wzięłam ze sobą ani jednego owulaka ani termometru więc nie wiem nawet kiedy owu będzie, dowiem się na moni next week czy coś tam w ogóle z tego cyklu będzie czy wszystko się rozwaliło po tej histero i antybiotyku 🫣 to się może wtedy zapisze 🤡 potrzymam Was w niepewności jeszcze chwilkę i będę czytać z ukrycia 🤣
Bo wiesz...nie musiałaś się "niby" tłumaczyć, ale fajnie, że to zrobiłaś😂🤣 dawaj znać co będzie piszczeć w tym maju.
A nuż "magiczne odpuszczenie" i brak owulaków i termometru zdziała cuda🙈🤞🤞🤞 trzymam kciuki 😉
 
Ja mam wrażenie, że obie jesteśmy takie pechowe, ale mam nadzieję, że limit już wyczerpany i wszystko tym razem już pójdzie nadzwyczaj dobrze. :D
Wiesz, dziwie się ostatnio wracałam w burze do domu, na prawdę zdziwiłam się, że piorun nie jebną w moją lichą parasolkę🤣 czasami mam wrażenie, że jestem magnesem na nieszczęścia i nie wiem co jeszcze się "wykokosi" 😄
Ja trzymam kciuki i myśle o Tobie, więc nie rób chały ! 😁
 
reklama
Do góry