reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Oda1

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2014
Postów
140
Czy są już jakieś mamy na kwiecień 2016? U mnie dziś test pozytywny, termin wychodziłby na 2 kwietnia.
 
reklama
Witaj Renia, to mamy ten sam termin, fajnie :)
Masz już dzieci czy to będzie Twoje pierwsze?
U mnie to byłoby pierwsze i długo wyczekiwane, bo staraliśmy się ponad 2 lata. Bardzo się ciesze, że się udało, ale jeszcze bardziej boje, że coś pójdzie nie tak.
 
Mam już synka 3,5 letniego :) Najwyższy czas na rodzeństwo :-D
Oj długo się staraliście ale najważniejsze że w końcu się udało :) Wiem że łatwo mówić ale postaraj się nie denerwować :happy: My też się staraliśmy, udało się już w 2cyklu. Miałam się wybrać jutro do lekarza ale jest akurat na urlopie to chyba poczekam na niego 05.08 ma być....
 
Staraliśmy się dokladnie jeden miesiąc. Ja jestem niecierpliwa wiec juz w zeszłą sobotę zrobiłam test, wyszly dwie blade kreski wiec pobieglam na betę :-D
Jutro idę do lekarza ale jeszcze za wcześnie na konkrety
 
Witam kwietniowe mamusie i gratuluje!

Ja jeszcze nie dopisuję się do grona kwietniowych mamuś ale mam nadzieję, że za kilka dni wszystko się wyjaśni :-). Za szybko testowałam (dzisiaj rano) więc test negatywny. Staramy się z mężem drugi cykl i tak czuję, że to jest to. Za kilka dni miałabym dostać @ więc test powinien wtedy wyjść. Narazie boli mnie podbrzusze - trochę okresowo, trochę tak dziwnie kłuje i bolą mnie piersi. A wy testowałyście po spóźnionej @ czy wcześniej?

pozdrawiam
 
witaj Martita :), oj to faktycznie wcześnie robiłaś test i tak wcześnie wyszedł.

Renia, to jeszcze masz trochę czekania do wizyty. Ja sobie myślałam, że pójdę dopiero w drugim tygodniu sierpnia, ale chyba jednak zmienię zdanie i pójdę szybciej. Tylko jeszcze nie mam wybranego lekarza.

A macie już jakieś objawy? Bo u mnie na razie tylko wrażliwe piersi i problemy ze snem.
 
Nie mogę usunąć tego zdublowanego posta z komórki

Ja miałam dość wcześnie owulacje i czułam ze się udalo dlatego nie mogłam wytrzymać z testem.

U mnie lekkie zawroty głowy, czasami zmęczenie i tyle chyba na ten moment.
 
reklama
Tulipanek, w takim razie trzymam kciuki.
Ja testowałam mniej więcej w terminie @.
 
Do góry