reklama

Kwietniowe mamy 2016

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2016' rozpoczęty przez Oda1, 25 Lipiec 2015.

1. Oda1

Oda1 Fanka BB :)

Czy są już jakieś mamy na kwiecień 2016? U mnie dziś test pozytywny, termin wychodziłby na 2 kwietnia.

2. renia1321

renia1321 Moderator

Hej, hej :) Mi też wychodzi termin na 02.04 :)
    U mnie wczoraj i przedwczoraj były 2 bladziochy ;)

3. reklama
  4. Oda1

Witaj Renia, to mamy ten sam termin, fajnie :)
    Masz już dzieci czy to będzie Twoje pierwsze?
    U mnie to byłoby pierwsze i długo wyczekiwane, bo staraliśmy się ponad 2 lata. Bardzo się ciesze, że się udało, ale jeszcze bardziej boje, że coś pójdzie nie tak.

5. renia1321

renia1321 Moderator

Mam już synka 3,5 letniego :) Najwyższy czas na rodzeństwo :-D
    Oj długo się staraliście ale najważniejsze że w końcu się udało :) Wiem że łatwo mówić ale postaraj się nie denerwować :happy: My też się staraliśmy, udało się już w 2cyklu. Miałam się wybrać jutro do lekarza ale jest akurat na urlopie to chyba poczekam na niego 05.08 ma być....

6. Martita29

Martita29 Moderator

I ja się dopisuję z terminem na 1 lub 2 kwietnia. To moje drugie dziecko, pierwsze z listopada 2011

7. Martita29

Martita29 Moderator

Staraliśmy się dokladnie jeden miesiąc. Ja jestem niecierpliwa wiec juz w zeszłą sobotę zrobiłam test, wyszly dwie blade kreski wiec pobieglam na betę :-D
    Jutro idę do lekarza ale jeszcze za wcześnie na konkrety

8. tulipanek84

tulipanek84 Zaciekawiona BB

Witam kwietniowe mamusie i gratuluje!

Ja jeszcze nie dopisuję się do grona kwietniowych mamuś ale mam nadzieję, że za kilka dni wszystko się wyjaśni :-). Za szybko testowałam (dzisiaj rano) więc test negatywny. Staramy się z mężem drugi cykl i tak czuję, że to jest to. Za kilka dni miałabym dostać @ więc test powinien wtedy wyjść. Narazie boli mnie podbrzusze - trochę okresowo, trochę tak dziwnie kłuje i bolą mnie piersi. A wy testowałyście po spóźnionej @ czy wcześniej?

pozdrawiam

9. Oda1

witaj Martita :), oj to faktycznie wcześnie robiłaś test i tak wcześnie wyszedł.

Renia, to jeszcze masz trochę czekania do wizyty. Ja sobie myślałam, że pójdę dopiero w drugim tygodniu sierpnia, ale chyba jednak zmienię zdanie i pójdę szybciej. Tylko jeszcze nie mam wybranego lekarza.

A macie już jakieś objawy? Bo u mnie na razie tylko wrażliwe piersi i problemy ze snem.

10. reklama
  11. Martita29

Martita29 Moderator

Nie mogę usunąć tego zdublowanego posta z komórki

Ja miałam dość wcześnie owulacje i czułam ze się udalo dlatego nie mogłam wytrzymać z testem.

U mnie lekkie zawroty głowy, czasami zmęczenie i tyle chyba na ten moment.

12. Oda1

Tulipanek, w takim razie trzymam kciuki.
    Ja testowałam mniej więcej w terminie @.

Poleć forum