reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi przykro mi że Maksiu musiał zostać sam. To straszne że takie maleństwo zabierają od mamy :( szybko zlecą te 2-3 dni

Fenika widzisz jak dobrze że córka załapała. Nie stresuj się bo Ania to wszystko czuje i ona też będzie się denerwować. Nie długo wypuszczą was do domu, jeszcze chwilę musicie się dziewczyny przemęczyć
 
reklama
Kitki ja sie chetnie zamienie i pojade za Ciebie :p zobaczysz jak odpoczniesz, wiec nie marudz tylko sie pakuj :)

dzoana daj znac co lekarz powiedzial.

Alunia kciuki za wizyte!
 
Bluelovi i Ania bardzo Am współczuje tych rozstań z maluszkami, ja sobie tego nawet nie umiem wyobrazic :( jesteście naprawdę dzielne, nie dzieje sie to na złość ale z potrzeby wiec gdy potrzeba zniknie to będziecie mieć ukochane zdrowe dzieciaczki obok siebie !
 
Bluelovi, wszystko będzie dobrze z Maksiem jest pod dobrą opieką. To pewnie kwestia 2, 3 dni i znów będzie z Wami w domku...
Fenika cieszę się, że córcia już lepiej ciągnie cyca. Teraz już będzie z górki:tak:
Kitki współczuję ciągłych problemów ze snem. Ja od ponad miesiąca śpię bardzo dobrze, ale wczesniej też miałam bproblemy dlatego wiem co czujesz:sorry:
Ja wczoraj torby do szpitala do końca spakowalam... zostało mi tylo wrzucić szczoteczką do zębów i pastę, będę w rossmanie to kupię bo pewnie zapomnę z domu zabrać ;-) ;)
Biorę się trochę za sprzątanie, później zajrzę...
 
Kurcze dziewczyny wstalam dzis i bol nerki jak reka odjal. Nic nie czuje i do lekarza chyba nie pojade, bo co powiem, ze bolalo ale przestalo i i tak przyjechalam? Wygrzalam ja troche w nocy, pilam wczoraj wode i chyba pomoglo. Dzisiaj jeszcze bede wcinac zurawine. Mam nadzieje ze nie wroci. A badanie moczu bede mogla zrobic dopiero w poniedzialek bo u nas niestety tylko w wybrane dni jest czynne:sad:
 
Bluelovi bardzo mi przykro z powodu rozstania z synkiem, oby ten czas szybko wam uplynal.
Fenika a ile Ania stracila na wadze? Podobno do 10% ubytki sa w normie. Bedzie dobrze, ciesze sie ze sa postepy i Corcia coraz lepiej sobie radzi z karmieniem :)
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś ma takie dretwienie w palcach. W nocy jak się obudziłam jak zwykle odczuwałam mega dretwienie ze zgiac palców nie umiałam. Teraz mam mega spuchniete i nadal bolą
 
Ania ja tak mam od okolo tygodnia. Codziennie budze sie ze zdretwiala dlonia. I rece tez mi troche puchna juz, obraczki nie zdejme.
 
reklama
Aniu mi nic takiego nie dolega wiec niestety nie pomoge.

Wyszlam dzis po 2,5 tygodnia z domu, ledwo doszlam do laboratorium oddalonego o kilka minut drogi :/

Przy okazji pytalam w przychodni o polozna srodowiskowa bo chcialam ja poznac zanim bedzie przychodzila do nas po porodzie. I wyobrazcie sobie ze u nas okazjonalnie funkcję 'poloznej srodowiskowej' pelnia pielegniarki dla doroslych z recepcji :oo: Jakos sobie tego nie wyobrazam, na codzien nie maja do czynienia z kobietami w pologu i noworodkami, pewnie o karmieniu piersia wiedza tyle co je na studiach uczyli lata temu i tylko odbebniaja z koniecznosci te wizyty patronazowe. Dobrze ze sie zorientowalam, poszukam dzis jakiejs poloznej spoza mojego rejonu, obym znalazla.
 
Do góry