reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Beatka mój Igor zasypia najczęściej przy piersi szczególnie w nocy, a w dzień zdarzają mu się aktywności po karmieniu ale przeważnie później sam zasypia w łóżeczku lub wózku. Ale to wszytsko zależy od dziecka bo Laura to musiała być ciągle na rękach i spała tylko w samochodzie, w wózku na spacerze albo jak ją bujaliśmy na rekach. Sama w łóżeczku zaczęła zasypiać dopiero jak miała ok 3 miesięcy.

Alunia szczęście w nieszczesciu że nic Wam się nie stało!

Kasiunia ale wyżerka :)
 
Dzoana, Ewe powodzenia!

Alunia może podjedz na ip sprawdzić czy wszystko ok.

Ja bylam z corka po rower, kupiliśmy w końcu hulajnogę ;) ale juz jak ze sklepu wychodzilsm to maz zadzwonił, ze Kaja wstala. Gnalam do domu szybko jak nigdy, a tu dziecko grzecznie na mnie czekalo :)
 
Martita, jaką kupiłyscie hulajnoge?
My chcemy kupić Nikosiowi,to będzie prezent od Milenki. Wiem.jedynie, ze.chcę z 2 kółkami z przodu,bo bratowa jak kupiła córce z 2 kółkami ale z tyłu, to mała ciągle nóżki obijala o nie.
 
Beata Kaja tez ma juz okresy aktywnosci po jedzeniu, czasami zaśnie przy piersi a czasami musi sie troche poprzytulać przed snem ;)

Trix kupiłam taka wieksza, po jednym kolko z tylu i przodu.
 
Ja miałam skurcze itd. Z tego co pamiętam to od razu karmilam, mała miałam od razu przy sobie. Jak mnie wybudzali na korytarzu to mała już ze mną jechała ( oczywiście w swoim łóżeczku). To było w pl
 
Aniabuu- a jak cie uspili to mialas tylko maseczke czy ta rure intubacyjna do gardla tez? Mnie przeraza ta rura najbardziej bo slyszakam ze pozniej gardlo boli i przelykac ciezko a ja ogolnie i tak mam lrkko zawezony przelyk i czasami mi cos utknie i ani przelknac ani odkrztusic i to masakra.
Mi za pierwszym razem sie wbili ze znieczuleniem tez po ktoryms razie dopiero
 
Kitki ja byłam intubowana podczas laparoskopii p.z.
Gardło troszkę drapalo ale jak przy jakimś przeziębieniu. Tragedii nie było
 
reklama
Kitki w sumie przy cc nawet nie wiem czy miałam, ale pewnie tak. Nie pamiętam czy mnie bolało gardło, to było prawie 7 lat temu. Ale jak w UK miałam laparoskopie i byłam uśpiona to na 100% miałam ta rurkę bo mi o niej mówili. Ale gardło jakoś strasznie po tym nie bolało, raczej trochę drapalo.
 
Do góry