reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Witam Was wieczorowo :)

U nas aktywność też się powoli wydłuża, ale takie najdłuższe trwają do godziny i są może z jedna, dwie w ciągu dnia. Wtedy trochę poleży w łóżeczku, trochę chce na rączki, trochę podsypia...ale generalnie to najwięcej śpi.

Renia mi położna również powiedziała, żeby z trądzikiem nic nie robić. Tylko woda przegotowana, ewentualnie nadmanganian potasu.

Marita ja smarowałam sudocremem, własnie ze względu na cynk, ale położna poradziła, aby to odstawić i stosować j.w..

Alunia dzięki za cynk nt, kropelek :)

Dżoana szybkiego zagojenia rany! Ja też mam zgrubienia w miejscu rany, mam nadzieję, że to się jakoś "wchłonie", tak mi przynajmniej obiecał lekarz; na razie jest tego jakby coraz mniej.

Klaudyna
mój TŻ kazał mi psikać oceniseptem moją ranę po cc, skoro już "kupiliśmy taką dużą butelkę" :-D

Ania
gratulacje, byłaś b. dzielna :) Witamy na świecie Kubusia :)
 
Aniu super waga. My szczepienie mamy jutro już się martwię o ten płacz...:-(
Ivete to dobrze ja psikalam swoją ranę też kilka razy dziennie i pepus małej i ogólnie jest na rany jak starsza się skaleczy
Ja zobaczę co mi jutro pediatra powie ma te chrostki co to i czym smarować teraz przeciera octaniseptem i potem maść nakładam Egzeme taka delikatna na właśnie zmiany na skórze

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania gratuję, tyle godzin porodu na pewno było bardzo wyczerpujące , ale zazdroszczę , że już masz to za sobą a co najważniejsze masz już dzieciątko przy sobie. Ja dziś mam termin, ale chyba się nie wygramoli to moje szczęście, jak do poniedziałku nic się nie będzie dziać to mam się zgłosić do szpitala. Wiecie może dziewczyny po jakim czasie będą chcieli wywoływać poród gdyby natura nie zrobiła swojego ? W ogóle są jeszcze jakieś oczekujące mamusie ?
 
Mikulinka to całe szczęście zdjęcia już lepiej. Madziulka już ładnie waży :)
Klaudyna moje plakały tylko z dwie godziny po szczepieniu a potem do rana przespały. Wojtuś miał troszkę stan podgoraczkowy. Trzymam kciuki bo moje chłopaki strasznie plakaly na szczepieniu.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudyna u nas na szczepieniach nie było tragicznie, Laura płakała tylko przy wkuciu a potem od razu ją przytulałam i cycka dawałam i się uspokajała. Jak była starsza to naklejka dzielnego pacjenta w zupełności ją zadowalała :)
Igor mam nadzieję, że też taki będzie bo jak na razie przy pobieraniu krwi z żyły nie urządza jakiś scen dantejskich.

Alunia ja starszą szczepiłam 5w1, teraz zastanawiam się czy nie szczepić jednak oddzielnie szczepionkami na NFZ. Dodatkowo będę robić rota i pneumokoki, ale jak na razie czekam ze szczepieniami aż żółtaczka zejdzie zupełnie.

Dziś idę na konsultację morfologii i prób wątrobowych Igora, niektóre wskaźniki ma podwyższone ale wyczytałam, że dla niemowlaków niby w normie. Zobaczymy co lekarz powie.

Wczoraj wyszłam na zakupy na 15 minut do sklepu i zostawiłam męża z dwójką, wracam a Laura ma wielkie, fioletowe limo pod okiem, ehhh Ci tatusiowie mają jednak problem z podzielnością uwagi :)
 
Ja biorę skojarzone bo Majka tak miała i nigdy nie miała nawet gorączki czy stanu podgorączkowego a płakała 5 minut po wkłuciu. Na pneumo i meningokoki nie szczepiłam i teraz mąż mówi że nie chce szczepić na nie też bo bez sensu. Niby jest więcej szczepów i nie na wszystkie się szczepi. Ale ja mam straszne wątpliwości
 
reklama
Do góry