reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ktoras pisala ze ma problem zs znoszeniem wozka. A nie ma opcji, zeby stelaz zostawic na dole? Ja tak robie, ze stelaz mam na dole na klatce, tylko gondole wypinam i wnosze na gore.
 
reklama
Dziewczyny u nas nie za ciekawie, pediatrze nie podobają się wyniki morfologii Igora, do tego współczynniki wątroby też podwyższone. Skierowała nas na USG brzucha, oprócz tego sama nie wiedziała czy skierować nas do poradni hepatologicznej czy hematologicznej, więc na początek poradnia neonatologiczna, ale dała skierowania do wszytskich trzech. Kazała też powtórzyć morfologię z rozmazem ręcznym bo niby dokładniejsza i bilirubinę z podziałem na frakcje. Popołudniu rozmawiałam z nią jeszcze przez telefon i mówię że terminy do tych poradni są co najmniej 3 miesięczne i powiedziała że w takim wypadku na pewno nie możemy tak dłużej czekać i jeśli jutrzejsze wyniki się powtórzą to skieruje nas do szpitala na dokładniejsze badania :( Na jutro zapisaliśmy się dodatkowo prywatnie do neonatologa.
 
Renia jeszcze nie wiem ale jak już to wolę jak najszybciej; jutro jadę na powtórzenie wyników i czekam na opinię drugiego lekarza neontologa ze szpitala w którym rodziłam,
 
reklama
Shauma strasznie poważnie to brzmi :-( dobrze ze lekarka zareagowała od razu, tylko szkoda że sama musiałas robić tw proby watrobowe.
Mam nadzieję że to nic powaznego, trzymajcie się:-*
 
Do góry