reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Nieszporku my się znamy już od dawna :-*
Współczuje ci nocek :-( a ja narzekam...
Nie przekarmisz na cycusiu na pewno

Taki czas teraz na bliskość większą z mama też tak myślę :-) do tego pewnie dochodzą ząbki, skoki rozwojowe , lek separacyjny i tak maluszki reagują

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klaudyna ty zawsze masz dobre słowo. Wlasnie nie kapie co dzień, wy tak kapiecie? Musze to chyba zmienić . I kładziemy sie spać mniej więcej o którejś godzinie ale nie ze Zawsze o tej samej...
I jak wyglada u was menu , szczególnie przy kp??

Napisane na ASUS_T00Q w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudyna mój też się wspina po mnie jak mam go na rączkach, ogólnie kochane dziecko tylko troche gorzej bo nauczył się strasznie szczypać co nie jest przyjemne. Nieszporek ja też nie kąpie codziennie raczej co dwa dni ale staram się o stałej porze wybija 20 jest mycie, pielęgnacja, czasami butla ale w większości cyc i łóżeczko. Maluch leży gaworzy aż w końcu usypia. Ja od początku do teraz kp ale nie trzymam żadnej diety, tyle że nie jem grochu w żadnej postaci. Krzyś też nie miał żadnych problemów brzuszkowych może parę razy płakał mi na brzuszek ale bardzo mało. Jedynie staram się jeść 5 posiłków dziennie co 3-4 godziny. A po za tym dziewczyny jak Wasze kilogramy po ciąży? :p
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Madzia tez jem wszystko. Włącznie z czekolada i to w dużych ilościach wiec z waga różnie . Co prawda wciskam sie w 36 ale tak ciezko. Nie mam zamiaru wymieniać szafy wiec chyba musze sie wziąć za jakiś sport ;)

Mój maluch od 2 dni siada sam i tez lubi sie po nie wspinać i odbijać tak nóżkami ...

Napisane na ASUS_T00Q w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieszporek ja Marcysię kąpię codziennie. Taki rytuał. O 19 kąpiel, masaż oliwką, pierś i do spania. Zasypia sama, bez problemów, zazwyczaj 19.30-40 już śpi. Tylko muszę leżeć obok niej, albo M. żeby ewentualnie smoczek podać jak wypadnie.

Ja też jem wszystko od początku i raczej problemów nie było, pojedyncze sytuacje.
Co do rozszerzania to Marcysia na śniadanie je miseczkę kaszki z owocami koło 9 rano i kolo 17 dostaje obiadek. 12, 15, po 19 dostaje pierś i w nocy, ale w nocy to przeróżnie.
 
Od początku jak zaczęłam wprowadzać owoce synkowi to dawałam surowe, najpierw ucierałam jabuszko przez parę dni, następnie banana, ostatnio wcisnęłam troszke soku z mandarynki do buzi. Co prawda nie miał bólów brzuszka ale że mandarynka pierwszy raz to była troszke zielona kupka, tak podejrzewam że po mandarynce...
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Ojej ja też jestem uzależniona od słodyczy, tak naprawdę to teraz przeszłam na detoks bez cukru przez miesiąc bo codziennie potrzebowałam coś zjeść a to ciasto, cukierka, batona... masakra.
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
reklama
Nieszporku my kapiemy codziennie o podobnej godzinie i myślę że to dużo daje bo jest codziennie podobnie i Helenka szybko zasypia bo już wpadła w ten rytm a dziecko tego potrzebuje żeby mieć ustalone godziny np kąpieli i spania.
Ja juz nie kp tylko mm
Madzia co do kg u mnie tragedia 9 lg na plusie :-( czuje się fatalnie i grubo :-(

Jadłam wszystko przy kp i nic nie było Helence a do 6 msc kp.
Podaje surowe owoce i wodę do picia do pokarmów stałych najczęściej.
My teraz już na na mm tylko. I wcześnie rano jest mleczko, potem chlebek z maselkiem pietka np, potem kaszka juz z glutenem tez, potem, obiadek, deserek owocowy lub taki jogurtowy i mleczko do spania. Często jeszcze pomiędzy obiadkiem a deserkiem domaga się malutka mleczka :-)




Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry