reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Klaudynaa to Ty już masz fajnie z Helenką jeśli chodzi o jedzonko . Ja też dopajam wodą i zazwyczaj z butelki, choć gdzieś wyczytałam że już można spróbować podawać w kubeczku. Jeju dziewczyny dzisiaj mieliśmy rewolucje z Krzysiem no nic tylko kp , gdzie już jadł kaszkę, potem był obiadek na wieczór czasami mm z kaszką a dzisiaj nic tylko pierś i koniec bo inaczej był płacz ... W ogóle jest ostatnio marudny... Czyżby się wyłaniały górne jedyneczki?
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Madzia a ile jesteś na tym detoksie? Heh ja też postanowiłam nie jeść słodyczy, ale herbatę muszę poslodzic.

Nieszporek ja podaję wodę w kubeczku, zresztą już od 1,5 mc, ale z piciem to różnie. Więcej wypluwa. Z butli moja mała nie pije wcale.
 
Alunia na detoksie jestem od 7 listopada przez 30 dni ale niestety ten weekend był dla mnie bardzo wymagający i coś tam sobie podjadłam słodkiego ale teraz od nowa zaczynam. Ja herbaty od dawna nie słodzę kawy też już staram się nie czasami jedną łyżeczkę posłodze.
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Nieszporek ja czasami podaje małemu mm, są takie dni że gdy nie ma mnie w domu to mm przez cały dzień a pierś dopiero na noc.
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Alunia wy kp tak? Nie dopajasz mm ?

Napisane na ASUS_T00Q w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, tylko kp bo młoda raz że z butli nie pije a dwa że jak już to bym ściągała swoje. Choć kilka razy próbowałam jej podać mm łudząc się, że może z butlą się zaprzyjaźni, ale gdzie tam.

Madzia ja słodyczy mogę nie jeść, ale nie wyobrażam sobie pić gorzką herbatę:p póki co zmniejszam ilość cukru do kawy/herbaty albo ksylitol używam.
 
reklama
Dziewczyny a zmieniałyście już swoim maluchom foteliki samochodowe? Jaki przedział wagowy najlepsze teraz i jaką firme polecacie bo ja jestem zielona w tym a Krzyś już sie wygina w pół jak chce go włożyć do tego nosidełka.
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Do góry