reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Aż muszę mojego zwazyc ;) klauduna a jaki chcesz fotelik dla Uli?

Mój ma alergie, plamy na policzkach ;( musze teraz szukać skąd ;(
W nocy tragiczne spanie. Kiedy to sie zmieni ;(

Napisane na ASUS_T00Q w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nieszporku co do modelu to mąż szuka i wybiera musi być super i taki jak on chce wiesz tatuś... :-D
Kupimy chyba nowe dwa dla Ulki i Helenki. Myśleliśmy o firmie britax.
Co do alergii współczuję :-(
Co do nocek u nas też ciężko, często budzą się obie na raz lub jedną druga. Helence idą ząbki więc budzi się często i czasami że strasznym płaczem i spać nie chce lub po prostu sobie chce pogadać w środku nocy. Ale kochana żeby to przetrwać to trzeba myśleć że to minie :-)
Na pewno to kiedyś się zmieni :-) damy radę :-*

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Chyba większość kwietniówek udziela się w prywatnym wątku tutaj jest nas tylko parę mamuś. U nas był dzisiaj przełom ze spaniem Krzysia obudził się o 1.00 a potem dopiero o 6.00 rano gdzie ostatnio budził się często na cyca w nocy. Racja Klaudyna trzeba myśleć pozytywnie że te nocki kiedyś się skonczą :) a tak apropo nasze dzicieczki już niedługo zaczną konczyć roczek, ale to zleciało :) Jakie postępy u Waszych pociech ???
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Heej,
Madzia to super, że nocki lepsze :-) u nas zawsze były dobre, więc dużych zmian w spaniu nie ma.

Co do postępów to tak naprawdę moja Marcysia dzisiaj pierwszy raz usiadła samodzielnie. Czolga się już dłuższy czas, ale jeszcze nie raczkuje. Klaszcze, robi papa i rzuca piłkę:-) no i rozgadana jest.

A jak u Was?
 
Madzia, nocki powoli stają się coraz lepsze :) jeszcze niedawno Antek budził się co 2h z czasem cieszyłam się z 3h przespanych ciągiem. Mieliśmy okres, kiedy młody budził się o 24 i 5 i wstawał o 8. Teraz znowu budzi się o 3 i wstaje o 8. Tak więc coraz lepiej ;) nie mogę się doczekać kiedy w końcu się wyśpię, - 8h snu bez przerwy to jest to! Ale...... u nas nadal bez ani jednego zabka, a to znaczy, że naprawdę nieprzespane noce dopiero przed nami...
 
Alunia to Krzyś już dawno jak sam siedzi teraz już zaczyna spacerować przy meblach gdzie jeszcze niedawno podnosił się i tylko stał. Raczkowanie też już dawno zaczął, ale nie chce robić cześć papa, kosi kosi, ale za to dokucznik jest. A noce to już przechwaliłam dzisiaj się budził i to z płaczem ale widze , że górne jedynki i dwójki na dniach zaczął się przebijać . Oj Antus ja też marze o takim dłuższym snie ale chyba na tą chwile to się nie zapowiada prędko :)
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
U nas noce tragedia, ciagle pobudki i cyc. Za to raczkuje juz dawno, chodzi przy meblach , gaworzy mama tata itp ale kosi i papa nie robi

Czy mogę dołączyć do forum prywatnego ? ;)

Napisane na ASUS_T00Q w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Chyba większość kwietniówek udziela się w prywatnym wątku tutaj jest nas tylko parę mamuś. U nas był dzisiaj przełom ze spaniem Krzysia obudził się o 1.00 a potem dopiero o 6.00 rano gdzie ostatnio budził się często na cyca w nocy. Racja Klaudyna trzeba myśleć pozytywnie że te nocki kiedyś się skonczą :) a tak apropo nasze dzicieczki już niedługo zaczną konczyć roczek, ale to zleciało :) Jakie postępy u Waszych pociech ???
f2wlj44jy7aaxjoy.png
Madzia to nocka była super, jak u was teraz z nockami?
Zaraz roczek to tak szybko zleciało, za szybko ;-) U nas Helenka już od dawna raczkuje, siedzi samodzielnie, wstaje przy meblach i przy wszystkim, chodzi przy meblach, stole itd. chodzi też z ciuchcią czy pchaczem, wspina się wszędzie, zaczęła też stać bez podtrzymania się więc myślę, że niedługo zacznie chodzić. Co do nocek to jest różnie, teraz idą jej ząbki to się budzi i nie chce pić mleczka. Co do jedzonka to je już praktycznie wszystko i razem z nami. Deserki dostaje ze słoiczka czasami bo są różnorodne, smaczne i wygodne :-D Ma 4 ząbki już teraz idą 2 na raz. To chyba tyle ;-) A jak u was?
Zapomniałam, że nauczyła się też mówić mama i krzyczeć i piszczeć i strasznie się złości jak jej na coś nie pozwolę czy zabiorę coś czego nie może mieć ;-) Gada sobie cały czas po swojemu i klaszcze :p
Współczuję wam ciężkich nocy, na pewno wszystko minie :-*
Nieszporku co do forum prywatnego to napiszę dziewczyną zaraz :-)
 
reklama
Nieszporku kupiliśmy dziewczynką obu taki sam fotelik chicco go one 9-18kg, Ulka jeszcze jest za mała na ten rosnący o jakim myśleliśmy więc będzie jeździć w takim a jak będzie mieć 15kg to kupimy jej inny
 
Do góry