reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Igor też na początku robił nóżki w literę W, ale potem się poprawił i prostuje, czasami jedną wyprostuje a drugą dopiero po chwili, jak nie to mu poprawia, ale myślę że na tym etapie kiedy nasze dzieci dopiero doszkalają tą umiejętność to nic złego tylko trzeba pilnować i poprawiać.
 
reklama
Tak, chodzi o siadanie tak jakby w literę W. Tak jakby klęczał na siedząco. Staram się prostować mu nóżki, poprawiać, ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Damianek siada od jakiś 3 tygodni, a raczkuje poprawnie od ok. 4 tygodni.
Już nie mogę się doczekać jak zobaczę Wasze maluchy :)
 
Hejka Beata. Dopiero jak zobaczyłam avatars twojego, to przypomniałam sobie o kim pisze Martita. Sorry

Co do siada nią w literę W to dobrze robisz poprawiając. W końcu synuś się nauczy. Nie martw się. Do zobaczenia na wątku prywatnym
 
Beata, super że się odezwałaś tęskniłyśmy! Trzymam kciuki, że wszystko będzie już dobrze i teraz wreszcie będziecie mogli nacieszyć się swoi szczęściem. Moj Antoś to szczuplaczek. Waży 8800 i nosi ubranka w rozmiarze 74. Nie umie jeszcze tylko latać a tak serio to raczkował od 6 miesiąca a kiedy miał 8,5 to zaczął chodzić.. Teraz jest na etapie wyrzucania wszystkiego z szafek jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Na prywatnym co jakiś czad dodaję zdjęcia, to zobaczysz
 
Hej Beata! W końcu się odezwałaś, super :-)
To mnie zaskoczylyscie z tą literą w. Marcysia ciągle tak robi. Nie sądziłam że to coś złego, jak dobrze mieć forum <3
 
Czesc Beatko! Myslalam o Tobie, ciesze sie ze juz jest ok :* Nie martw sie waga, nam jeszcze do 8kg troche brakuje ;) co do siadania w ten sposob - ja moją poprawiam bo ma tendencje do takiego siadania i coraz czesciej widze, ze sama poprawia sobie nóżki . Więc badz dobrej mysli, niedlugo i u Was bedzie poprawa ;)
 
reklama
Do góry