reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
No właśnie KasiaP bo mój mąż twierdzi że dziecko jest jeszcze za małe na taki fotelik na rower. ogólnie rzecz biorąc to zbieramy kase dla małego na plac zabaw na podwórku ale nie chce żeby goście wszyscy dali pieniądze bo mały też pewnie bedzie się cieszył z prezentu jakiegoś.
 
Musi miec kask i cos co stabilizuje szyje, albo wkładka z poduszka antywstrzasowa albo sa takie nakładki na szyje ktore stabilizują. Bez tego tez moze jechać ale zawsze to jakies zabezpieczenie. Dziecko tą szyjke ma jednak delikatna.
 
Kochane Mamy :)

Odbiegając o tematu prezentów chciałam zapytać czy są tu Mamy z Gliwic, które byłyby chętne na wspólne spotkania, spacery itp.?
Jestem tutaj początkująca i razem z córeczką szukamy towarzystwa ;)
 
My byliśmy ostatnio na pierwszej wycieczce rowerowej z dzieciakami w fotelikach i było super :) kaski na głowach były i taka mata żeby było miękko i nie było czuć wstrząsów. Ale nakładki na szyję nie mieliśmy. W sumie to nie widziałam takich nakładek. Chyba, że masz na myśli taka do spania w samochodzie. Ale w takiej dziecko nie miałoby naturalnego ułożenia kręgosłupa bo nie miałoby do końca jak się oprzeć. Tak mi się przynajmniej wydajef

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry