reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Witaj Martita29 ;)
tulipanek84 no to trzymam kciuki :)
Ja testowałam w 27 i 28dc ale te kreski to takie bladziochy hehe
Ale co do objawów to przez to że od kilku cykli prowadzę obserwacje to wiem co się dzieje :) Bardzo wcześnie już ok tygodnia po owu miałam lekkie mdłości, które do tej pory się utrzymują, piersi najpierw szczypały teraz już bolą no i co najważniejsze ja mam krótkie cykle po 23-25dni, w tym msc tylko w 28dc miałam lekkie plamienie to dosłownie taki śluz wymieszany z nitką krwi, już myślałam że na @ ale nic się nie rozkręciło. Dziś 30dc i po @ dalej ani śladu :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam nadzieje ze i ja do środy dopisze się do kwietniowek :) termin @ na jutro lecz temperatura utrzymuje się od tygodnia w przedziale 37,0-37,6. Staraliśmy się niedługo bo zaczęliśmy w styczniu w drugim cyklu się udało niestety poronilam w 5 tyg i po 3 cyklach przerwy zaczęliśmy starania, mam nadzieje ze skutecznie :) ja od owu kilka dni mialam mdlosci, zawroty glowy, lekkie swędzenie sutków, duuuzo przezroczystego śluzu, uczucie balonika w brzuchu, senność i apetyt. Jeśli jutro @ nie przyjdzie we wtorek testuje i zobaczymy :)
 
Witam Was :)
w sobotę 25.07 wyszły 2 kreski dzień po planowanym okresie :) w czwartek lekarz więc już nie potrafię się doczekać... liczę, że wszystko będzie w porządku :) co do objawów no to piersi są dość czułe, poza tym (póki co) nic innego, bo to może przyjść z dnia na dzień tak jak przy pierwszej ciąży.. :(

Megi93 - to trzymam kciuki za test! :)
i trzymam kciuki za każdą z Was z osobna :))
 
Ja bym na Twoim miejscu nie potrafiła tak cierpliwie wyczekać :-) od maja jak tylko miałam jakieś objawy mówiące o ciąży to od razu test..
 
Uwierz mi ja tez siedzę jak na szpilkach... Wyobrażasz sobie ze w poprzedniej ciazy wytrzymałam aż tydzień od daty @ żeby testować? :D strasznie się boje ze coś może być nie tak dlatego czekam jak najdłużej z testem żeby być pewnym ze nie wyjdzie fałszywie negatywny.
 
no to całkiem inna sytuacja, nie zazdroszczę.. ale to tylko jeden dzień jeszcze! :))
bierzecie jakieś witaminy godne polecenia? :) bo ja póki co kwas foliowy od dłuższego czasu, ale chyba trzeba by to było na coś zamienić? :)
 
Mi lekarz polecił omega med optima. pewnie będę je brała mimo że troszkę kosztują ale dopiero w 3 trymestrze i gdy coś z wynikami będzie nie tak. Sztuczne witaminy i tak nie wchłaniają się w takiej ilości jaka jest podana na opakowaniu a ze mamy lato to o wiele taniej i przyjemniej obrobic warzywniak ;) najlepiej zapytaj jutro lekarza może doradzi Ci coś innego :) ja od stycznia tylko folik
 
reklama
A mnie za to od dwóch dni ciagle w żołądku ssie mimo że o tak nie jestem glodna ale w żołądku czuje jakby w nim nic przez całe dnie nic nie było.
 
Do góry