reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Miladyy też miałam już potworną zgagę mleko trochę pomagało ale na chwilę, za to na dobre pozbyłam się jej przez odstawienie rozpuszczalnej kawy, cebuli, kapusty i smażonych potraw :) jedynie czasem podsmażę przed duszeniem a jak mam ochotę na kotleta to lekko smażę filet z kurczaka ale bez panierki tylko w ziołach prowansalskich
 
Dziewczyny!
1) Witam nowe mamusie na forum :)
2) Ale numer z tą zmianą płci :) Zobaczymy co mi lekarz powie w poniedziałek, ale to będzie usg połówkowe więc myślę, że jak się dowiem to już się nie zmieni :D
3) Tyśka - ja miałam taki kosz dla starszej córci i byłam mega zadowolona i tym razem też będę go używać. Maja spała w nim do 5 miesiąca. Plusem było to, że zawsze przynosiłam sobie koszyczek tam gdzie akurat przebywałam, do salonu, sypialni, kuchni itp. Nawet jak szłam pod prysznic to brałam małą w koszyku do łazienki gdy nikogo nie było w domu. Teraz też mam zamiar go używać
4) Dzisiaj stuknęło mi +2kg ma wadze. Myślę, że nie będzie najgorzej :)
 
Jeeja dziewczyny :) z tą zmianą płci to naprawdę niezłe jaja, a może raczej ich brak ;) Ja się może doowiem na polowkowym ale może to i lepiej [emoji14] mniejsza szansa na niespodzianki później.
Ja się dzisiaj z moim lokatorem bawiłam w "kopnij mamusie" hah jak raz kopnął to przykladalam rękę do tego miejsca i mówiłam do niego rozne rzeczy i kopał znowu :)
Dobrej nocki kochane :)
 
Mam nadzieję że mój synek zostanie synkiem, bo już zamówiłam mu kocyk i troszkę ciuszków kupiłam. Chociaż podobno mam na zdjęciu dużego siusiora :-)

Martita ja bym poszła na Listy do M 2 :-) ale u nas w kinie dopiero za tydzień grają:confused2: Tylko pewnie będę beczeć, bo ostatnio nawet Kevin sam w domu mnie wzrusza :-D
 
reklama
Do góry