reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Gratuluje nowym mamusiom! Ale będzie dużo kwietniowych dzieciaczków :-):tak:

Megi93 oj dziękuję, że o mnie pomyślałaś. Ja pewnie gdybym miała test to bym rano się skusiła na testowanko ale specjalnie nie kupowałam - więc nie mam wyjścia :-p może za to w środę zobaczę 2 grubaśne krechy - tak sobie to tłumaczę :-p
 
Megi93 na moim teście kompletnie nic nie było a na Twoim jakby coś było... Jutro powtórzysz i będzie wyraźna krecha :tak: Trzymam kciuki!

Jakoś mi niedobrze cały wieczór, nie wiem czy to z tego stresu... :baffled:
 
Oda - pierwszy raz dowiedzieliśmy się że mamy problem początkiem 2013 r. Mam nadzieje na szczęśliwy finał naszej walki za 9 nudnych miesięcy. Czego i Tobie życzę.

Megi, tulipanek - zaciskam &&&&, będzie dobrze :-)

Ja dzisiaj robiłam test "Bona" :-)
 
reklama
Pewnie nie wytrzymam ale nie liczę na jakąś mega wyraźną kreskę, ale mam nadzieje ze pokaże się w czasie w którym powinna chociaż ;)
 
Do góry