reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Witajcie dziewczyny! I ja się dołączam z terminem na 2.04. Trzymam kciuki za Was i za siebie, by wszystko toczyło się dobrze. My nie planowaliśmy trzeciego potomka ;) to był całkowity spontan, w sumie odchudzałam się po ostatniej ciąży i jestem już 10kg w dół, a tu proszę znów chyba urosnę :)) aby szczęśliwie :)
 
Megi, a kiedy masz termin? może jeszcze za wcześnie?

Magdalka, witaj, to będziesz mieć wesoło w domu z trzema małymi szkrabami :-).
 
Wczoraj miałam. Fakt ze ostatnio blade kreski były po tygodniu od terminu @ no ale :). Poczekam ten tydzień jak nie przyjdzie zrobię z innej firmy
 
Hej, hej :)
Witam nowe koleżanki i wszystkim serdecznie gratuluję :happy:
Ja z Damianem jak robiłam test to w 7tyg i kreska wyszła od razu gruba a teraz bledsze a do lekarza się już wybieram bo dłużej nie wytrzymam :p na potwierdzenie i tak pogadać o witaminach i co mogę robić- bo nie chciałabym przestać ćwiczyć tylko oczywiście zamienić treningi na odpowiednie dla kobiet w ciąży a nie wiem czy będę mogła bo pierwszego syna urodziłam przedwcześnie w 34tyg i nie wiem czy to ma wpływ jakiś, niby pierwszy poród przedwczesny daje od razu zagrożenie na taki sam kolejny więc wolę się dopytać.
Miłego dnia ;)
 
czyli mówicie, że wizyta w 4-5 tygodniu będzie mało 'potrzebna' ? no trudno.. już na czwartek jestem zapisana, to zobaczymy czego się dowiem, a wg. ostatniej miesiączki będzie to 4 tydzień i 6 dzień :)

ja też przy pierwszej ciąży mniej więcej w 8 tygodniu się dowiedziałam, a teraz od kilku miesięcy wyczekiwane i co miesiąc ta nadzieja na 2 kreski, aż w końcu zrobiłam ten test z nastawieniem "pewnie znów będzie negatywny" a tu taki szok :) chyba troszkę psychicznie odpuściłam i podziałało :))

ja się wybieram do NFZ, czekam na termin do mojej poprzedniej prowadzącej doktor bo zapisy są dopiero od 10.08, a póki co żeby się upewnić czy wszystko jest ok do pierwszego wolnego lekarza :)

to też zostanę przy tym kwasie foliowym, a później zobaczymy co mi poradzą na wizycie :happy:
 
No za wcześnie nie ma co iść bo nie zawsze cokolwiek widać, lekarz zle złoży jedno zdanie i stres gotowy do kolejnej wizyty. A po co ;) lepiej sobie zrobić bete raz na jakiś czas i patrzeć czy dobrze rośnie. A do lekarza iść od 6-7 tygodnia :) ja miałam zamiar tak robić
 
reklama
Jezeli na pierwszej wizycie koniecznie nastawicie się na usg to faktycznie bez sensu, ale ja przykładowo dostałam skierowanie na badania wiec nie bylo tak do konca bez sensu iść wcześnie :-)
 
Do góry