reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dżona super wieści :-D duży już bąbelek jest :-D mój wczoraj miał 1,33cm :-D
kochane a co do badań prenatalnych to wiecie jakie są ceny? Mi moja ginekolog mówiła, że jak chcę to musiała bym iść prywatnie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzoana super wiesci:-) my tez juz mamy chętnego do kupowania wózka, bardzo się cieszę bo to największy koszt.

Klaudyna 17tyg??? To mnie nie pocieszylas...
U mnie test pappa kosztuje 440 zl inne badanie nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Dżoana- zazdroszczę tak cudownej reakcji jak i zaangażowanego męża :)))

MiLadyy - Bozia nie pomyślała,że nie będzie ciebie wiecej męczyć tylko przestraszyła się kolejnego haftowania na jej nogi :p hehe

Klaudynaa- 200zł mam płacić za USG z nt. Testów Pappa w ogole nie mam zamiaru robić.
 
Martita29 mnie w pierwszej ciąży męczyły tak do 15 tyg, z tym że nie przeszły z dnia na dzień tylko po koniec było mi mdło coraz rzadziej aż w końcu przeszło. Ale zębów i twarzy nie mogłam normalnie myć do końca ciąży, odruch wymiotny mi pozostał do rozwiązania.

U mnie też koszt coś ok 200-250 zł.

Ciekawe ile mój fasolek dzisiaj będzie miał. Wizyta popołudniu :-)
 
klaudynaa pewnie niech lata m nad Tobą...teraz masz wypoczywać i basta :)

A powiedzcie mi dziewczyny co się bada na tym prenatalnym? Bo ja albo to w pierwszej ciąży przeoczyłam albo mi lekarza robił tak z marszu...chodzi o przeziernośą karkową itd.?
 
reklama
Do góry