reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
"Bada­nia pre­na­talne w ciąży to bada­nia płodu przeprowadzane jeszcze pod­czas jego roz­woju wewnątrz­maci­cznego. Celem badań w ciąży jest wyk­lucze­nie wad roz­wo­jowych u nien­ar­o­d­zonego dziecka"Ja właśnie się zapisałam termin mam na 17.10.
 
Mamusie co dziś na obiad w waszych domach?..nie mam pomysłów ...a moje dzieci obiadu sie dopominają codziennie ..wiec obiad musi być:)...a i jeszcze jedno pytanie ..jak u was przyrost wagi?boje sie na wagę stanąć....wieczorami zajadam sie owocami ale to zależy od dnia czy mam na nie ochotę;)
 
Marzenka u mnie na obiad dzisiaj to co sobie zamówię w bistro na przeciwko:-) będę dzisiaj późno w domu, więc idę na miasto :)
A wczoraj to miałam ochotę na bigos mojej mamy, ale niestety skończył się, muszę jej powiedzieć, żeby nowy zrobiła. Ale jak już zrobi to słoiki znikają w ekspresowym tempie:)
Ja uwielbiam zupę krem z brokułów, ale zepsuł nam się blender i nie mogę zrobić:crazy:

Ja na szczęście jeszcze nie mam takich dziwnych zachcianek jak Wy;-) Ale podejrzewam, że jeszcze wszystko przede mną:)

Przyrost wagi - narazie od początku ciąży +1kg.
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza moja ciąża z zachciankami :)zawsze sie dziwiłam jak mi dziewczyny o zachciankach opowiadały...a teraz sama je mam..wieczorem jak mi sie czegoś zachce to aż mnie ssie w żołądku...mój maż sie pyta czy ma jechać do sklepu ale w jego oczach widzę nadzieje ze powiem nie :)
 
reklama
Moja mama ostatnio robi taki dobry makaron rurki, z kurczakiem i pieczarkami i do tego sos śmietanowy z paczki winiary - mmmm pycha. ogólnie nie robimy sosów z paczki, ale ten kiedyś kupiła bo na szybko musiała obiad zrobić i nam zasmakował ;-) Obiad w pół godziny ha ha :-)
 
Do góry