reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Widzę, że piszecie o zachciankach.... w pierwszej ciąży ich nie miałam. A teraz :tak: właśnie przed chwilą wracałam od koleżanki i naszła mnie chęć na kebaba, ale taki jakiego chciałam jest tylko w jednym miejscu w moim mieście i ostatnio był zamknięty bo mięli urlop...
Ale dziś był już otwarty, nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam:-D Pyszota;-)
 
Lunka 4d to technika w jakiej jest wykonywane usg, widzisz dziecko przestrzennie. Każde usg przez brzuch można zrobić w 3 lub 4 d ale nie jest to koniecznie. Usg prenatalne spokojnie można zrobić w normalnej technice, chodzi o to żeby lekarz dokladnie pomierzyl pewne dlugosci, sprawdził co trzeba bo w tym okresie można juz wykryć wiele wad plodu.
 
Ja wymiękam z tymi mdłościami....Nie pamiętam żebym miała aż takie w poprzednich ciążach. Zachcianki mam,a jakże! Tylko teraz akurat nie mogę pomyśleć o niczym,nawet o wodzie. :-/
Dzisiaj na obiad pyzy z kurczakiem i sosem,niestety z paczki ale nie mam sił siedzieć przed garami i buraczkami.
 
Martita dziękuję za wyjaśnienie :-)
Co do zachcianek to rano najczęściej mam ochotę na owoce (tylko po nich nie mam mdłości) a popołudniu to już zupełne wariactwo. Czekolada albo rybka, później ogórki kiszone i jeszcze coś słodkiego. Mój chłopak nawet patrzeć na to nie może ;-)
 
Ja tez dzis kebaba jadlam bo bylismy akurat od,rana na miescie :p Dobry byl nie zawsze sie dobry trafi :D no ale knajpa juz sprawdzona wczesniej. Ogolnie odkrylam ostatnio ze nawet wchodzi mi jedzenie o ile go sama nie przyrzadzam :D bo przy gotowaniu mi sie totalnie odechciewa ;) Z zachcianek jeszcze maz mi dzis musial po kakao jechac rano bo nie moglam nic przelknac dopoki sie kakaa nie napilam :) Nie moglo go nic zastapic :D
Ja na wizyte dopiero na,wtorek sie umowilam niestety tydzien stracilam przy tej mojej checi zmiany lekarza :/
 
U mnie po dwóch dniach lepszego samopoczucia, wczoraj i dziś znów spadek formy :(

Renia ja też miałam owulację 10 lub 11 lipca (też poznałam po śluzie i ochocie na seks :))

Martita jestem za tym żeby na tym wątku pisać o naszych wizytach, bo ja ciągle zapominam wchodzić na ten drugi i przegapiam najciekawsze wieści :) Dobrze, że z fasolką wszystko OK :) tak myślałam, że na tym etapie jest jeszcze bardzo dobrze w środku chroniona.

Klaudyna, marzenka odpoczywajcie dużo nie nie przemęczajcie się, nasze fasolki najważniejsze!

Ja zachcianek nie mam żadnych w związku z tym że ciągle mi niedobrze to wszystko jem dlatego, że muszę :( bleeeh

Czekamy na relację z dzisiejszych wizyt!

Ja płacę za wizytę z USG 150 zł i za wizytę z USG prenatalnym też 150 zł. Co do testu papa i innych badań prenatalnych to cen nie znam bo nie zamierzam robić, chyba że na USG prenatalnym wyszłoby coś niepokojącego, wtedy chyba będę rozważać. Ja na prenatalne USG jestem umówiona na 15 września to będzie 11 tydzień + 2 dnia i też się zastanawiam czy nie za wcześnie trochę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny pedzicie tak ze ciezko nadążyć . Podczytuje Was ale jakos ciezko wbić mi sie rozmowę . Wizytę mam jutro . Na usg genetyczne jeszcze nie jestem zapisana , pewnie jutro ustalę . Ale za jakies swą tyg będę robic test nifty tak jak w poprzedniej ciąży .
Ja nie mam smaków ( poza fast foodem od czasu do czasu) , bywa ze mam mdłości delikatne i zawroty głowy No i ta senność . Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok jutro i dostanę zielone światło na lot samolotem bo w czwartek mamy lecieć si Włoch na tydzien . Wczoraj pogonilam po galeriach i upolowalam kilka sukienek i pare innych rzeczy w mega dobrych promocjach :D takie zakupy cieszą mnie najbardziej ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry