reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

hej nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.. ja nadal nie wiem na czym stoję.. beta ciążowa przyrost ładny ale teraz w poniedziałek byłam u gina i nie widział pęchcerzyka(z tym że robił usg przez brzuch bo dopochwowe miał popsute.. tak to jest na kasę chorych..) zlecił mi zrobić hcg jutro będzie wynik ale nie wiem co tym myśleć zawsze robiłam beta hcg.. a na samym hcg się nie znam.. nie wiecie czy to hcg też sie powtarza??? martwię się bo mie mam typowo ciążowych objawów a wizyta u mojego gina (prywatnie) dopiero 10.09.


jeśli chodzi o mężów to mój na ogół jest super pomaga sprząta gotuje złota rączka.. ale teraz ostatnio mam takie ciśnienie na niego że szok.. sama ze sobą sobie rady nie mogę dać...
 
reklama
No mąż wraca, tesciu po nich pojechal bo nawet na dzis transportu by nie mieli , tesc w trasie od okolo 16 , 6 godzin sie jedzie bedzie tam pewnie kolo 22 , czyli gdzies obstawiam ze o 5 rano maz zląduje do domu ;( tyle pakowania , nagotowałam mu i wgl kasa stracona ;(( eh szkoda gadac dobrze ze ja popoludniami czuje sie lepiej to troche ogarnełam teraz juz leze z dziemi w luzku , dzieciaki po kolacji ,mlody juz sie poklada do snu , cora czeka na swoja baje o 19 , wtedy wojtek pewnie zasnie i luska w lozku oglada bajki to juz jej nie ma wiec mam spokuj .;)

Dziekuje kochane wam za miłe słowa ;* nie moge sie ostatnio pozbierac sama ze soba , strasznie mnie mecza te wymioty , nic mi sie nie chce a tu dwojka dzieci i ukrop straszny ;( no nic pocieszam sie ze idzie jesien bedzie chlodniej ,drugi trymestr bedzie git :tak:mam nadzieje :confused2:
 
Super dziewczyny będziemy się badać razem :) Ja też mam u tego samego lekarza to usg, płaci ubezpieczalnia ale jeszcze nie wiem czy mi 3d zrobi, z synem miałam ale to jeszcze w Pl i też prywatnie...
Marzenka, bluelovi zazdroszczę mój kiedyś też tak chodził spać ale wszystko się poprzestawiało, chodzi do przedszkola, tam nie śpi bo nie chce i zaraz w domu jak wraca o 15 się kładzie na godzinkę czy dwie i potem siedzi do 22 hmm chciałabym go przestawić no ale jak on taki zmęczony wraca że sam pada to nie wiem jak to rozwiązać, rano go budzę o 8 i na 8:30 do przedszkola jedzie teraz jak jestem na zwolnieniu, a w weekendy śpi do 9-10

bafinka a kiedy om miałaś?
 
Ostatnia edycja:
bluelovi o rety :( moze jeszcze oddadzą mężowi te pieniądze.. będzie szukał nowej pracy czy z tamtą jeszcze jest szansa żeby sie ułożyło?
i współczuję złego samopoczucia, tym bardziej w takim upale jaki macie w Polsce teraz :(

kasiagaw i jak mala po przedszkolu??
o, juz doczytalam, ze bylo ok :) to super, mala dzielna kobietka!

marzenka Ty sie zle wczoraj czulas od wody gazowanej, a ja zjadlam pieczona kiełbasę, niewielki kawałek i zagryzlam bagietka z maslem czosnkowym i tak jak Ty się meczylam.. nigdy nie wiadomo jak teraz nasz organizm po konkretnym daniu zareaguje kurcze..

Martita znam to :( tez nie lubie sama zasypiac, a moj mąż ma w swojej rocie 2 dniowki i 2 nocki.

Tusia!!! az takie chmury nad wami?? obyscie doszli niedlugo do zgody :*

marzenka Twoje dzieci chodza dokladnie o tej godzinie spac co ja i moj brat gdy bylismy mali :) chyba do 12 r.z. tak mielismy - dobranocka i spanie o 19:30, a o 6 wstawalismy.

bafinka postaraj sie nie stresowac, choc wiem ze na Twoim miejscu tez zachodzilabym w glowe co sie tam na dole dzieje.. moze idz do innego gina?
 
póki nie poszłam na zwolnienie to wstawał o 7 bo już go musiałam na 7:30 zaprowadzić i też nie spał w przedszkolu.. chyba mu szkoda czas tam na spanie tracić :-D może przez zimę się troszkę przestawi, no na pewno będę chciała żeby chociaż o 21 się kładł, teraz przez lato do 20 czasem nawet 21 na placu zabaw siedzieliśmy
 
hej dziewczyny ( zwłaszcza te nowe)
Dawno mnie nie było, ale miałam zawirowania życiowe... W czwartek dostałam wypowiedzenie z pracy (fakt prawo mówi, że kobiety w ciąży nie mogą zwolnić, ale póki nie przekroczę 13 tc to płaci mi zus za zwolnienie do rozwiązania a później zostaję bez środków ...) w związku z tym miałam ciężkie kilka dni, żeby ogarnąć sytuację i jak będzie trzeba będę musiała iść do sądu pracy.... Mam nadzieję, że uda mi się załatwić sprawę polubownie, bo nie mam siły się z nimi szarpać. Nie ukrywam, że nerwy mi nie sprzyjają i do tego mnie to tak rozbiło że przepłakałam cały weekend (normalnie zacisnęłabym zęby i działała dalej ).

Pomału będę nadrabiać wasze wpisy i mam nadzieję, że niebawem wrócę na tor :)
 
Kurczaczek czy jesteś pewna ze po porodzie nie będziesz miała kasy?? Wg mnie pracodawca powinien Cie przywrócić do pracy a potem normalnie płacić macierzyński.
 
Kurczaczek ,..przykro mi..ja tez nie wiem jak u nas będzie ..finansowo moj maż nie wydoła..zarabia tyle co na opłaty ja resztę pokrywam....nie mowię w pracy ze w ciąży jestem..jeszcze czekam ..będę starać sie do końca pracować ale nie wiem czy dam sile ...po porodzie Max 3tyg i musze wrócić do pracy:(liczę ze za opłata teściowa pomoże przy dziecku...
 
reklama
renia początek cyklu miałam 22.07 owu około 07.08 beta 21,08 była 86mlU a 72 godz później 460... zwariuję do tego 10,09....

kurczaczek ale świnia z tego pracodawcy, byłaś na umowie zlecenie?? bo jeśli na umowie o pracę to nie moze cię zwolnić...
 
Do góry