reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita bo ja ciągle piszę na forum z telefonu i nie umiem sobie na telefonie poradzić z uworzeniem suwaczka, muszę wejść na kompa, a ze kompa ciagle okupuje mój to tak mi schodzi z tym ;) ale zrobię, postaram się dzis wieczorem :)

Milady kurde, rzeczywiście kiszka :/ wiesz co, może kuzynka histeryzuje bo juz jej kilka osob odmowilo, a wtedy panny młode wpadają w panikę. i ja tak jak Ty, rzadko chodzę na wesela, lubię, ale z racji odległości to zazwyczaj koliduje mi z urlopem albo nie chcą w pracy dać. i rozumiem Cię, ja dodatkowo ze praca i odległośc, ale nie czuje tego ze powinnam isc na wesele kuzynki, którą ostatni raz widziałam 7, 8 lat temu. nie przejmuj sie, nic na siłę nie rób, to ze ona tego nie rozumie to jej problem. poza tym skoro juz jedno jej wesele zaliczylas to juz wogóle jestes rozgrzeszona :)
i ja tak jak Ty- nie mialam wesela, nie chcielismy z moim, mielismy mini przyjęcie :)


a ja dziś po wizycie u położnej :) wzięli próbkę moczu, pobrali krew, zrobili wywiad... i umowili mnie na kolejną wizytę, ale nie na usg, po prostu zwykłą wizytę jak ta dzisiejsza.... wiecie na kiedy??? ........ na 5 listopada!!!!!! i dopiero wtedy umowia mnie CHYBA na usg :szok: będę w 16 tygodniu.... normalnie jaja sobie robią...
 
reklama
Hey
milka ty próbuj coś zmienić z tym ust, chyba oszaleli!!
Milady kuzynka się nie mart, porozpacza i jej przejdzie. My należymy do wyrzutów rodziny, na żadne imprezy nie chodzimy i nikogo nie odwiedzamy. Bardziej może dlatego że mieszkamy w uk a do pl raz na rok jedziemy. Dwa tyg temu też nie byliśmy na weselu i mój walniety teść dzwonił do nas i zalil że on musiał się tlumaczyc czemu nie przyjechalismy.

Dziewczyny czy was bolą plecy i macie wzdęcia? Ja mam okropne wzdęcia, brzuch jak balon
 
dziewczyny, dziękuję za wsparcie, działam w temacie i tak łatwo się nie poddam. Tyle tylko, że ten stres .... Przestałam nawet odczuwać mdłości, przestałam wymiotować, mniej bolą mnie piersi.... normalnie mam obawy, że coś jest nie tak.
Kobiecie nie dogodzisz ;-)nagle wolę stan, który zwalał mnie z nóg ;-)
 
no i dupa :no:
czy tylko suwaki z babyboom tu dzialaja? bo ladowalam z innej stronki.

kurczaczek!! ja tez czasem mam wrazenie, ze piersi mniej bola, ze sie lepiej czuje, nie jestem spiaca i wtedy zaczynam sie zastanawiac., ale naprawde wszystko jest w porzadku, nie zamartwiaj sie:*

aniabuu no wlasnie myslalam o tym i chyba po prostu pojde na usg prywatnie gdzies, patrzylam na necie i sa kliniki.
 
Milka a nie pytalas czemu tak późno to usg?? Ja bym chyba nie wytrzymala i poszla prywatnie jak masz możliwość.

Aniabuu mnie kręgosłup na szczęście nie boli ale z zaparciami walczę od samego poczatku praktycznie.

Milady szkoda czasu na stres!
 
Milka ja mam położną za tydzień. ale w northampton raczej usg w normalnych terminach. Masakra płacisz składki a i tak musisz iść prywatnie.
Dziś musiałam powiedzieć w pracy o ciąży, dostałam przydział do dość ciężkiej pracy no i musiałam prosić o zmianę. I się zaczęły pytania, jutro będą wiedzieć wszyscy. Mąż mnie zabije bo on już tam 10 lat pracuje ( ja dopiero 3 m-ce) i wszyscy go znają
 
reklama
Do góry