reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny dopadło mnie przeziębienie. Jakby nie dość ze mam mdłości i wymiotuje, że miałam biegunkę to teraz gardło i katar. Poradźcie czy iść do lekarza czy walczyć samej. To chyba wirus. Najbardziej dokucza mi zapchany nos, nie umiem oddychać przez buzię, zawsze stosowałam xylorin, ale teraz nie mogę. Co w ogóle mogę??? Chociaż apap?
 
reklama
Tusia kochana :)jak miło ze pamiętasz o mojej wizycie :)* mam na 4.30..obecnie jest 2.30...uwielbiam podczytywać to nasze forum....Haha właśnie czytałam w którymś dziale ze dziewczyna z zachcianek miała miedzy innymi wąchanie paletki do pingponga :)hahaha ..ciąża to naprawdę dziwny stan :)...zaraz idę sie szykować...ostatnio miewam mdłości popołudniowo-wieczorne..czasem jak sie kładę spać to tak zle sie czuje ...a z rana mogłabym góry przenosić !:)właśnie teraz mnie mdli...zjadłam miseczkę arbuza i poleciałam do łazienki...:(
 
sylwia duża dawka witaminy C i herbatki napotne proponuję, bo w sumie żadnych leków w ciąży i tak brać nie należy. Ale dla pocieszenia dodam, że mnie też coś chyba rozkłada, wczoraj rozwolnienie a dzisiaj woda z nosa, cały dzień....:wściekła/y:
 
Miladyyy ja ostatnio tez odmówiłam obecności na ślubie i weselu...mieliśmy ostatnio duzo nieprzewidzianych wydatków to tez miedzy innymi z tej przyczyny jak rownież data ślubu była 2dni po mojej wizycie w szpitalu i krwawieniu...duzo sie działo jakos nie miałam ochoty na takie imprezy...ogólnie unikam tez takich imprez ..chyba ze sprawa dotyczy bardzo bliskiej rodziny..nie przejmuj sie kuzynka teraz myśl o swoim maluszku...jesli masz leżeć i odpoczywać to tak zrób wszyscy napewno zrozumieją sytuacje...wiele razy robię cos wbrew sobie bo jakos ciezko jest odmówić a potem sie z tym mecze...uczę sie wyrażać własne zdanie i jesli chodzi o przyjaciół i rodzine jest mi najtrudniej ..czasem ludzie sa super wyrozumiali a czasem robią dramat z byle powodu wiec nie zawsze umiem przewidzieć jaka będzie reakcja...
 
Nie, nie mam. Ale bardzo boli mnie głowa wiec chyba ten apap wezmę. Ktoś pisał że Wit C to nie bardzo wiec sama już nie wiem. Szukam w necie jakieś domowe sposoby na katar i zapchany nos. Leżę plackiem, nie mam siły.
 
Ja od dłuższego czasu leczę moje dzieci i nas syropem z imbiru ..korzeń imbiru miele w blenderze dodaje cytrynę i duzo miodu ..troszkę wody i pijemy taki syrop ..a pomiędzy podawaniem syropu robię gorący napar ..miąższ z tego syropu zalewam wrzątkiem...bardzo mocne ale i na mdłości i wirusy wszelkiego rodzaju rewelacja...u nas już wiele razy taka kuracja zatrzymała choróbsko na samym początku ...nawet wirus żołądkowy ;)
 
reklama
Do góry