reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
a w ogóle to teraz sprawdziłam w innym i znowu całkiem co innego pokazuje- 2 dziewczyny także widać w internecie chiński kalendarz chińskiemu kalendarzowi nierówny :-D
 
Ja właśnie chciałam sprawdzić co mi wyjdzie w tym chińskim kalendarzu, ale niestety nie mam pojęcia kiedy mogło dojść do zapłodnienia :-D
Tak więc u mnie żadne wróżby, zostaje czekać do USG :-)
 
Mi się nie sprawdza z pierwszą córką bo wychodzi ze chłopiec miał być ☺ a teraz nie mam pewności w który dzień doszlo do zaplodnienia więc wróży że chlopiec a drugiego dnia dziewczynką. A z obraczka tez mi sie spawdzilo. Jakas malo podatna jestem na wrozby ☺
 
kurczaczek my się z synem dowiedzieliśmy w 12tyg juz, potem się poetwierdziło i teraz sie nam lekarz tez przechwalal ze moze juz teraz 15.09 uda mu się zobaczyć ale on jet dziwny także wolę się nie nastawiać :-D
 
reklama
Czy mamy jakiegokolwiek moderatora?
Dziewczyny moja sugestia jest taka, żeby w wątku z galeriami wklejać same zdjęcia, a komentarze umieszczać tutaj, gdzie gadamy sobie o wszystkim... na serio chciałabym mieć możliwośc porównania sobie brzuszka koleżanki forumowej z 3 miesięcy nie musząc przekopywać sie przez 10 komentarzy z gratulacjami... Ot taki bylwers dzisiaj u mnie - zreszta od kilku dni... Jak kogoś uraziłam to przepraszam, ale w pierwszym poście napisane bykiem żeby wklejać zdjecia z podpisem... za 8 miesięcy więcej stron będzie z ochami i achami niż ze zdjeciami brzuszków...

Jak kogoś uraziłam to przepraszam nie miałam tego na celu, tylko na 2 strony są 4 zdjęcia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry