reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Kurde brzuch mnie boli jak na @ :( bolal mnie ok 14 wzielam 2 nospy i przeszlo. Teraz znow boli. W miejscu blizny po cc. Dziwnie tak. Ja mam lozysko na przedniej scianie wiec sie boje czy to nie lozysko. Ale synek kopie co jakis czas. Brzuch mam miekki wcale nie twardnieje. Rano ze 2 razy byl twardy ale to na chwilke jak zwykle. Wzielam znow nospe i mam nadzieje ze przejdzie. Dzis sie nie przemeczalam od poludnia poleguje wiec nie wiem skad ten bol. Ech zawsze cos
 
Avanti witaj!
Ja mam za to dola dzisiaj Bo mi "dolegliwosci" przeszly. Juz wczoraj wieczorem cos mi mowilo ze jest cos nie tak . Moze mam schize.... Ale mdlosci przeszly I metaliczny smak,czuje sie tak normalnie.... wiec rozumiecie ze sie martwie... Jakos dotrwam do tego poniedzialku I zobaczymy.. Jeszcze przyjechal do nas znajomy na pare dni a ja taka nie w sosie. Zyczcie mi zeby szybko zlecialo do poniedzialku a ja Wam zycze spokojnego weekendu laseczki! Ja z tego rocznika co sie mowilo laska ;) teraz to sie juz chyba tak nie mowi...? ;)
 
Milady- Wszystkiego najpiękniejszego i Gratulacje :)

dziewczyny jestem w trakcie remontu. Mój mąż dziś pojechał do IKEA i nie było wielu rzeczy ( nie wiem czy przełom roku i dlatego) ale chciałam podnóżek taki piękny żółty jest w kazdej innej IKEA w Polsce tylko nie w Katowicach! Pochlastam się;)
 
oj tam oj tam TusiaG w metrykę się nie zagłębiamy bo moja to już zblakła całkiem ;)
Kitki to poleż a nie na forum siedzisz .... a jak coś to IP
 
Avanti witaj!
Ja mam za to dola dzisiaj Bo mi "dolegliwosci" przeszly. Juz wczoraj wieczorem cos mi mowilo ze jest cos nie tak . Moze mam schize.... Ale mdlosci przeszly I metaliczny smak,czuje sie tak normalnie.... wiec rozumiecie ze sie martwie... Jakos dotrwam do tego poniedzialku I zobaczymy.. Jeszcze przyjechal do nas znajomy na pare dni a ja taka nie w sosie. Zyczcie mi zeby szybko zlecialo do poniedzialku a ja Wam zycze spokojnego weekendu laseczki! Ja z tego rocznika co sie mowilo laska ;) teraz to sie juz chyba tak nie mowi...? ;)
nie wiem z jakiego ale z mojego rocznika tez sie tak mówiło ;) trzymam za Ciebie i kropkę kciuki :) poradziłabym za duzo nie myśleć ale wiem, że to nie takie proste;)
 
Kurde brzuch mnie boli jak na @ :( bolal mnie ok 14 wzielam 2 nospy i przeszlo. Teraz znow boli. W miejscu blizny po cc. Dziwnie tak. Ja mam lozysko na przedniej scianie wiec sie boje czy to nie lozysko. Ale synek kopie co jakis czas. Brzuch mam miekki wcale nie twardnieje. Rano ze 2 razy byl twardy ale to na chwilke jak zwykle. Wzielam znow nospe i mam nadzieje ze przejdzie. Dzis sie nie przemeczalam od poludnia poleguje wiec nie wiem skad ten bol. Ech zawsze cos


hej ja tez mam łożysko z przodu. Zawsze kopie cie młody z taką sama intenywnoscią?? bo mnie Alunia kopała dość mocno a od 2ch dni jakos tak słabiej i nie wiem czy sie inaczej ułożyła... oczywiscie tez mnie to martwi i spedza mi sen z powiek:(
 
Tusia - bedzie dobrze. Do pn niedaleko :)
Mikulinka - w tym problem ze prawie caly czas leze od poludnia wiec na pewno to nie ze zmeczenia. Maly aktywny. Moze to jego sprawka. Mam nadzieje.
Corka oddana na noc do dziadkow bo chciala wiec jakby co to moge podjechac na ip ale same wiecie jak oni tam takich traktuja...nic sie nie dzieje...nie krwawie...wody nie odeszly...wiec wg nich przyjechalam pewnie na darmowe usg
 
reklama
kochana ja pamiętam jak córka mnie kopała to na czworaka chodziłam jak stałam tak do parteru mnie zwalała , więc może to sprawka maluszka , ale jak będziesz się dalej niepokoić to lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić . Lepiej mieć donoszę dziecię niż wcześniaka ... ( choć wcześniaki to wielkie wojowniki często pokazują nam rodzicom coś co jest niemożliwe na przekór medycynie i lekarzom walczą i dają rade... sa tez takie które przegrywają walkę ;( ... )
 
Do góry