reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Polianna gratulacje! Jaki to jest cud wczoraj jeszcze z brzuszkiem a dziś już z Kalinka :)
Beatka super spacerek udany :)
Kasiu nią oczywiście trzymam kciuki poobserwuja cie a potem i ty przytulisz swoje maleństwo :)
U nas znów nocka troche gorsza niż dzień. Dominiczka bolał brzuszek bo nie mógł kupy zrobić. Za pierwsza pobudka mąż mu zrobił swoje czary - mary nosząc na tygryska i usnał za drugą pomógł cyc i przytulnie brzuszkiem do brzuszka a już nad ranem o 6 zrobił małego brzydkiego czarnego bobka :/ On od smolki w ogóle jeszcze kupy normalnej nie zrobił dopiero dziś to coś i nie wiem czy to może jeszcze być reszta smolki czy jak?.. Wasze maluchy zaczęły robić kupy normalne zaraz po smolce? Musze jednak też bardziej przyjrzeć się swojej diecie chociaż na początku. Teraz juz zadowolony śpi sobie słodko.
Jeszcze starszak slyszalam ze babci w nocy płakał o mamę wiec postanowilam zrobić mu dziś niespodziankę i po południu z przedszkola sama go odbiorę. Na karmie przed wyjściem albo w butli zostawię odciągniete i juz.
 
Polianna gratulacje! W końcu sie doczekalas :) a Twój lekarz naprawde nieomylny jezeli chodzi o usg...

kasiunia trzymaj się w szpitalu, a moze ta waga to pomylka usg?

Beata super, ze spacer udany.

Kitki Ty juz ostatecznie zdecydowalas sie na datę cc?

Alunia możesz po porodzie, wg naszych zaleceń witamina d od porodu a k dopiero od 15 doby.

Ania pieknie chłopcy waza. A córka juz do przedszkola poszla?
 
dzoana niech juz podadza ta oksytocyne, to chyba dwie doby od odejscia wod?

Lucinda z magicznych dat jeszcze 15 został ;) chetna jesteś? ;)

Renia u nas po smolce od razu byly luźne, pomarańczowe kupki. Ale brzuszek tez juz bolał, chyba od fasolki bo to jednorazowy epizod. A Damian nie protestuje ze ma chodzić do przedszkola?
 
Martita - ja mam wizyte w pn i wtedy ostatecznie bede wiedziec. Na razie 20 wg nadii albo 22 wg meza i zadne nie chce ustapic. Moj gin jest codziennie do godz 15 na oddziale ale dyzury ma tylko w czw i musze z nim pogadac czy jak wybiore sr albo pt to czy tez on zejdzie i mnie potnie czy wtedy inny lekarz. Bo jesli inny to wybiore czwartek zeby byl On i wtedy byloby 21 ciecie. Ale mysle ze da sie jakos to zalatwic zeby to byl ten dzien co chcemy zwlaszcza ze dr powiedzial ze mam sama wybrac date
A jak Julia chodzi do przedszkola? Jak sobie radzisz z odbieraniem itd?
 
Poliana gratulacje sliczna pyzulka :)))

Dzoana nie odpuszczam kciukow oby ci podali juz cos na przyspieszenie bo raczej samo nie ruszy .

Martita a u was sie podaje dopiero od 3 tygodnia zycia wit k?? Ja juz 3 raz podaje witaminy tak jak mi wbili w ksiazeczke czyli witamina d od urodzenia do 7 doby witamina k+ d od 8 doby do ukonczenia 3 miesiaca i pozniej znow sama d do roku czasu.

Reniu mysle ze to mogla byc resztka smolki ,mam nadzieje ze teraz juz kupki beda ok ;)

Kasiunia ojej to niedlugo utulisz laure :*

Kitki kciuki za to zebys wybrala ta date :D

Milka gdzie jestes ???
 
Martita biorę w ciemno ten 15 byleby nie później:) 14 mam wizytę i zobaczymy:) chociaż ostatnio mały mi 1 kg przytył w 3 tygodnie więc jeśli teraz też tak przybierze to nie wiem czy ponad 4kg dziecko będą kazać mi rodzić skoro to pierwsze bo coś położna mówiła że wtedy cc więc byle szybciej żeby mi klocuszek za dużo nie przytył :)

Kitki ja bym zrobiła na złość córce i mężowi i 21 wybrała :) synek miałby swoją datę i nikt nie byłby poszkodowany :)
 
Łozysko mam lll stopnia już kilka tygodni i do tej pory córeczka dobrze przybierala na wadze... nawet była zawsze wieksza o tydzień. W poprzedniej ciąży też miałam na tym etapie łożysko lll stopnia, ale waga dziecka cały czas była ok. Jeszcze mam mało wód plodowych. Lekarz chce poczekać do skonczonego 38tc. czyli do poniedziałku. Położył mnie do szpitala, żeby obserwować i podać kroplówki nawadniajace...
Leżę właśnie pod ktg i słucham serduszka Laury :-)
 
reklama
bluelovi tak w wypisie wpisali, ze k od 15 doby tylko wlasnie ta dawka 150.

Kitki byla w przedszkolu w poniedziałek, ale ja się wystarszylam tej opryszczki w jej grupie. Niby mala szansa zarażenia, ale jak poczytalam jak to groźne dla noworodka to postanowiłam, ze jak posiedzi tydzien dluzej w domu to nic jej nie będzie. Idzie do przedszkola od nowego tygodnia, juz bede mogla ja odbierać z wózkiem :)
 
Do góry