reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Alunia - uspokoj sie, dobrze ze nic sie nie stalo. Stres teraz niewskazany. Brzusio Cie nie boli?

Rsz zniknela, ale to juz jej sie wczesniej tez zdarzalo

Bluelovi - Ja chciakam tak dyplomatycznie a Ty z grubej rury:) ale trafilas w sedno
 
Alunia spokojnie, najlepiej podjedzie na ip, niech podłącza cie pod ktg. Dokładnie to samo przeżyłam trzy tyg temu. Dobrze ze miałaś pasy zapiete, i że nic ci się nie stało :-)
 
No tak logowala sie ostatnio 31marca ale nie raczyla nic napisac a wiedziala ze pewnie sie co niektorxy martwia po tym jak w polowie marca napisala ze u nich zle i da znac. Takze sorry ale mam swoje lata i w bajki dawno nie wierze:p
 
Eve to kciuki za cc && ale pewnie już macie to za sobą :)

A co Rsz to pewnie jeszcze nie urodziła bo jakby była już po to na pewno wpadłaby się pochwalić :D

Kasia faktycznie lepiej już nie odbierać telefonu :)
 
Polianna śliczna dziewczynka, a jaka pyzata :)

Jejku, Alunia, ale sytuacja, dobrze że nic poważnego się nie stało i że miałaś pasy zapięte.

Czekamy na kolejną rozpakowaną mamusię.
Ewe kciuki mocno zaciśnięte.

Dziewczyny, a jak u Was ze spaniem u noworodków? Zasypiają i śpią bez problemów? Bo ja muszę się trochę namęczyć zanim Damianek zaśnie :/
 
reklama
A mówią, że w szpitalu źle karmią :-p
 

Załączniki

  • IMG_20160408_124714.jpg
    IMG_20160408_124714.jpg
    536,3 KB · Wyświetleń: 118
Do góry