reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Trix ja jestem w szpitalu w Płońsku 70 km od Warszawy w stronę Gdańska. Kolacja już nie jest taka bogata, ale nie jestem z tych marudzacych...
Ja też teraz się boje wkłucia w kręgosłup:hmm:
i tego że z laktacja będzie słabo na początku.
Przy pierwszej cc poród miał być naturalny, ale zakończył się cc także nie pamiętam bardzo.znieczulenia bo miałam miedzy skurczami i z laktacja też nie było problemów, mogłabym trójkę dzieci wykarmic;-) ;)
Aluniawdz dobrze, że pojechalaś. W szpitalu będziecie pod dobrą opieką.
Ewe gratulacje ale fajnie, że już po wszystkim. Jeszcze tylko pionizacja i będzie coraz lepiej:tak:
Bluelovi życzę udanego wieczoru, żeby Maksio spał jak najdłużej:biggrin2:
 
Bluelovi - hej Ty to jestes aparatka;)
Spedzicie przyjemny wieczor z mezem

Alunia - dobrze ze jednak wrocilas na ip. Niech Was poobserwuja.i Ciebie i dzidziolka.

Ewe - gratulacje! Ladna waga coreczki. Daj znac jak poszlo pionizowanie

My bylismy w urzedzie zarejestrowac auto. 3 tyg na termin czekalismy. I babsko nam nie zarejestrowalo:mad: niby mielismy oswiadczenie jakie trzeba ze auto sprowadzone w lutym 2016 ale zabraklo dopisku po przecinku "jestem pierwszym wlascicielem w polsce" kazali uzupelnic wiec musza nam z lodzi przeslac. Facet z komisu zdziwiony bo mowi ze to pierwszy przypadek gdy ktos kwestionuje ale z urzedasami nie wygrasz. Najlepsze ze teraz kolejne 3 tyg na termin musimy czekac:mad::mad:
 
Kasiunia mój tata z Twoich stron jest, z Mlawy
Bluelovi to miłego wieczoru życzę: )

My przed narodzinami córci też planujemy wieczór we dwoje, tzn syn mam nadzieję. Że pójdzie wcześniej spać, będę musiała go zmęczyć o zając czymś w czasie drzemki, żeby jej nie zrobił i zamowimy sushi, które uwielbiam! :)
 
Ewe gratulacje !!! Życzę Ci szybkiego powrotu do formy :) a dla malutkiej duuuuzo zdrówka :)

Czekam na wieści od Dzoany ;)

Alunia okropny pech, właśnie teraz... No ale jak juz jesteś w szpitalu to moze przy okazji urodzisz hehe ?
 
Eve gratulacje :* Dominiczka niech Ci zdrowo rośnie :)

Alunia dobrze że pojechałaś na ip, lepiej poleżeć w szpitalu i mieć pewność że z wami wszystko w porządku

Bluelovi oj biedna :) to może nie puszczaj dwójki na raz tylko na zmiane :D

Kitki ciekawe czy jak byście do innej urzędniczki trafili też robiłaby problem z takiego powodu. Dziwne że znów tyle czasu czekać bo przecież wystarczyłoby ten kwitek donieść i podmienić np przy odbiorze twardego dowodu rejestracyjnego. Wydaje mi się że wszystko zależy od chęci bo jak ja rejestrowałam samochód to nie miałam czegoś tam ze skarbówki to facet mi wszystko wklepał i miałam mu donieść poza kolejką żeby znów się nie umawiać.
 
Marzenka piękny jest :-)
Kitki czasami daje coś zrobić, malutka różnie się budzi ale czas poza kp trzeba poświęcić starszej i na ogarnięcie domku i obiadu itd ja daje rade z wszystkim nawet wchodzę na fb czy forum ale to często gdy kp :-D chociaż czasami chodzę strasznie zmęczona i są momenty że malutka wisi na cycusiu.
Martita ja mam k i d w kapsułce firmę zaraz sprawdzę
Dzoana trzymam kciuki :-*
Beata super ze będziesz miała wagę :-)
Fajnie ze spacerek zaliczony :-)
Polianna gratulacje :-D malutka kochana :-)
Reniu moja po smolce robila żółte lub zielone kupki, u nas też czasami malutka poplakuje bo nie może zrobić ale wtedy ja kładę na brzuszek albo masuje i pomaga
Kasiunia trzymam mocno :-*
U mnie waga minus 7 kg dopiero ale apetyt mam wielki to podobno przy kp normalne tak samo to że chce się ciągle pić, też odczekam aż Pologne się skończy i zacznę ćwiczyć
Co do witamin ja podaje d i K w kapsułkach i takie też miałam zalecenia przy wpisie i że k podaje się do 3 msc
Fenika to normalne że się stresujesz że jesteście same też tak miałam przy pierwszej córci z czasem minie :-)
Alunia matko! Dobrze że nic się nie stało poważnego. No i dobrze ze jesteś w szpitalu i wszystko kontrolują
Ewe gratulacje :-* odpoczywaj
Beata moja czasami zasypia przy piersi a czasami ma etap że chce sobie pooglądać świat i zje sobie i się rozgląda u mnie na rękach albo w łóżeczku ale jak na razie nie musze jej bujac;-)
Bluelovi miałam podobnie ostatnio bo starsza była u babci :-D
My dziś spacer zaliczylysmy i płac zabaw pierwszy raz byłam sama z dziewczynami wózek był z boku na widoku a starsza biega na placu było ok da się ;-)
 
Kitki tak jak ktoras z dziewczyn pisala (Lusinda?) skoro corka i maz sie kloca miedzy 20 a 22 to zawsze mozna wyposrodkowac :D 21.04 bardzo fajna data :D

Polianna, Ewe - gratuluje coreczek po drugiej stronie brzuszkow ;)

Dzoana ciekawa jestem co u Ciebie, mam nadzieje ze tez juz jestes po i wypoczywasz :)

Ja dzis dokonczylam prasowanie ubranek, nieco przeorganizowalam szafki, jeszcze troche i bede gotowa ;)
Brzuszek zaczal pracowac, dzis sie spina bardzo czesto, na razie bezbolesnie i nieregularnie :)
Jakis kryzys psychiczny poza tym mnie zlapal, brzuch przeszkadza bardziej niz zwykle - nie bylam dzis w stanie sama butow zalozyc, nie moge spac w nocy i do tego zaczela sie zgaga. Ehh kocowka ;)
 
Polianna gratulacje.
Kasiunia trzymam kciuki :*
kitki a mąż powoli ogarnia ale zamiast on mi pomagać to muszę ją jemu ale co zrobić ;)
Martita moja córka jeszcze w domu, myślę że od poniedziałku już pójdzie.
Kitki zazdroszczę też.bym.się.najadla czekolady mniamku ;)
Ewe super gratulacje
Alunia trzymam kciuki może dzieciątko się już urodzi ;)
Co do wkluc to ja przez.te.skurcze nie czułam wklucia, na sszczęście za pierwszym razem zniecZulilo mnie.






Napisane na LT30p w Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry