reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Długo mnie trzymali, od 10 rano czekałam naczczo, dopiero koło 17 zrobiło sie dla mnie miejsce. Maks z usg miał miec 3800 i powodem cc było podejrzenie niewspolmiernosci matczyno-płodowej. Czyli miałam go nie dać rady urodzić naturalnie. Jak usłyszałam ze wazy 2970 to myślałam ze padnę. Pomyłka prawie o kilogram. Nie moge wstawić zdjecia, nie wiem czemu. Postaram sie nad tym popracować. Buziaki dziewczyny. Przespie sie trochę, bo od 4 rano juz jestem na nogach :p znaczy teraz juz na plecach. Ale wykończona i szczesliwa. Mały jest śliczny :)
 
Kasia - gratulacje! U mnie z corka tez pomylili sie o kg w pomiarach. Miala byc 4600 a urodzila sie 3600. Zalujesz ze mialas cc? Odpoczywaj ile sie da

Kasiunia - jak corka zareagowala na twoj porod? Jestem ciekawa bo nasze cory w pofobnym wieku. Nie jest zazdrosna? Moja na bank bedzie. To taki typ przylepy. i psotnik straszny. Kostke wydawalo mi sie ze spuchnieta troche miala. Zalozylam bansaz elastyczny, niby chciala i bylo ok ale jak sie dowiedziala ze jutro i tak idzie do szkoly to po jakims czasie przyszla zeby jej go zdjac bo jej niewygodnie. Pytam czy boli "a naprawde musze isc do szkoly? Tak musisz. To troszke boli ale zdejmij mi mamo" [emoji57]

Bluelovi - niech juz sie lepiej u mnie jic nie zaczyna. Ze strachu to byl padla chyba. Nie wiem nawet jak to jest, skurcze, odejscie wod itd
 
Ja tez nie wiem nic o skurczami, czopach itp. I codziennie wypatruje znaku ze to juz. A ja chcę doczekać do 25. Czy na końcówce to już tak wszystko boli? No ledwo chodze:(

Beata po co ci mąż :p taki cudowny ten twój synek. Uroczy:) skradł moje serce.

Kasia gratulacje. Nie wiem jak mogą się lekarze aż o kg pomylić. To może mój będzie większy niż z usg..

Antus ale fajnie sobie radzicie. Mądra ta twoja córcia. Kochana starsza siostra.
 
Klaczek - no jak widac moga niestety. U mnie po cc lekarz stwierdzil ze mialam b duze lozysko i pewnie lekarz nie widzial dobrze[emoji15] wiesz oni zawsze wytlumaczenie znajda. Dlatego teraz mysle ze dawid tez raczej w 2.5tyg kg nie przybral. Niby mierzyl 3 razy. No ale ten sam lekarz mierzyl wiec ...
 
reklama
Kitki córka jak przychodzi do szpitala to tylko chce być blisko Laury, cały czas ją glaszcze i przytula.
Jestem w szpitalu od piątku, a ona twierdzi że nawet nie tęskni za mną...
Narazie nie jest zazdrosna, zobaczymy jak będzie w domu
 
Do góry