reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Schauma słodki widok :-D
Aniabuuu gratulacje z okazji narodzin córeczki
Dzoana współczuję sytuacji z bielizną po cc. U mnie wszystko dobrze i jeszcze mnie boli... obyś szybko doszła do siebie pp cc.
Klaudyna slicznotki dwie :tak:
Kitki jeszcze troszkę i wszystkie dolegliwości zwiazane z ciąża miną
Ania jak poród się zacznie to na pewno poznasz...
Aniabu mała księżnicza
Dziewczyny po ilu dniach wyszlyscie ma spacer z maluszkami. Tak myślę żeby żeby w weekend już wyjść z Laurka na spacer. Jutro bedzie u nas pielegniarka to zobaczymy co powie...
Pogoda u nas kiepska.
Dziś 19 ty Laura miała dopiero się urodzić, a już jest z nami 9ty dzień. Dobrze, że poród już za nami...
Co do zakupów to już zapowiedział mężowi, że jak wrócę do swojej wagi to jadę na zakupy do centrum handlowego. Mam nadzieję, że będzie to już za miesiąc.
 
reklama
A to moje dziewczynki...
 

Załączniki

  • IMG_20160418_135211.jpg
    IMG_20160418_135211.jpg
    627 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_20160418_160904.jpg
    IMG_20160418_160904.jpg
    988,8 KB · Wyświetleń: 104
Kasiunia, my wyszliśmy na spacer z Majką i z Antkiem jak mieli 7 i 8 dni. Wykorzystaliśmy fakt, że była ładna pogoda. Położna jak u nas była zaakceptowała nasz pomysł :)
 
Kasiunia jak ładna pogoda nie ma wiatru to spokojnie możesz iść na krótki spacer. Ćoreczki słuszności. Ja już duże zakupy kosmetyczne i solarium mam za sobą. Od razu inaczej się czuje :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
i wcześniej maluchów nie werandowaliśmy. Ja już wcześniej wspominałam, że hartuje maluchy (nie specjalnie, po prostu po ich pojawieniu się na świecie funkcjonujemy tak jak wcześniej) i mam otwarte okna w całym domu. Oczywiście kiedy jest przeciąg to zamykam okno w pokoju gdzie jest maluch, ale kiedy wiatr nie wieje to normalnie okno otwarte.
 
Tylko właśnie pogoda taka średnia, strasznie wieje:sorry:. Może poczekam jeszcze...
A tak w ogóle to nie pisałam Wam jeszcze... lekarze stwierdzili u mnie przepuklinę kresy bialej. Jest to skutek ciąży, rozchodza sie miescie wzdłuż brzucha:hmm: mam nadzieję, ze się pomylili i mój brzuch wróci do wyglądu z przed ciąży:hmm:
 
U nas tez okna caly dzien otwarte inaczej szybko robi sie goraco, u mas ogolnie jest ciezko z wentylacja zw mieszkaniu wiec tylko w nocy przymykamy okna.

Uspalam Kaje, zaraz ruszamy po zakupy. Maz dzos 30,lat konczy, Julia chce mu jakis prezent wybrac a ja zrobie chociaz kulki kokosowe bo bardzo lubi :) jak sie wyrobie ze wszystkim...
 
Kasiunia a jak to się leczy? Pierwszy raz o tym słyszę.

Kitki myślę tak jak dziewczyny, że Dawid juz ma mało miejsca i rozpycha się. I pewnie na coś uciska. Do czwartku juz niedaleko.

Ja tez czekam na ten szpital. Obowiązki domowe i opieka nad córka dają mi w kosc. Moze w szpitalnym lozku w niedziele trochę odpoczne:p

Co do kładzenie na brzuszek to u nas było jak u Kitki. Mała krzyczała i jej nie kladlismy. Potem doszło obniżone napięcie i późno zaczęła podnosić główkę. Także warto mimo protestów kłaść dziecko aby ćwiczyło.
 
reklama
Moja mala dzisiaj pospala dwa razy po piec godzin i potem jak sie rzucila na cycusia to jak mala pirania ha ha:-D
Na szczescie rana szybko sie oczyszcza i mam nadzieje, ze jednak uda nam sie w tym tygodniu pojsc na ten spacerek:blink: baaaardzo bym chciala, ale najbardziej to chcialabym moc juz podniesc i przytulic ta moja kruszyne... tak czekam na ten moment:frown:

Co do trzymania glowki, Julka juz w trzecim dniu zycia sama trzymala glowke, bylismy w szoku:szok:
U mnie juz 2 kg mniej niz przed ciaza:-) :)
 
Do góry