reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Klaudyna no ta Twoja córka wymiata :) chyba za krótka rączka do wózka przy zamontowanej dostawce co? Przynajmniej tak wygląda że dosyć nie wygodnie się pcha
 
Klaudyna dlatego ja wlasnie nie chc ialam takiej dostawki bo ja jak ide to sobie raczke od wozka wyciagam bo sie o hamulec obijam a co dopiero z dostawka ;(

Kitki ,Trix trzymam kciuki za wasze jutrzejsze cesarki :**&&&

No i za was reszte dziewczyn zsby dzidzie za,dlugo was nie meczyly teraz juz wsxystkie maja bezpieczny termin ;)) ile was wgl zostalo :)
 
Kunoichi przy pierwszym porodzie od pierwszych skurczy to skurczy partych minęło 10 godzin. Zanim pojechałam do szpitala, ponownie przepakowałam torbę, wykąpałam się i miałam mnóstwo czasu na wynudzenie się w domu. Do szpitala pojechałam jak miałam skurcze co 4 -5 minut czyli po 5 godzinach skurczy. Myślę, że spokojnie zdążysz dojechać do szpitala oddalonego o 60 km jak tylko się coś zacznie dziać
 
reklama
Mikulinka dziękuję: )
W nocy przekrecalam się z boku na bok i śniło mi się,ze urodziłam synka zamiast córki oraz, ze ze szpitala mnie od razu wypisali i zglaszalam się tylko na zmianę opatrunku i kroplowki
 
Do góry