reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzięki dziewczyny, zauważyłam że małej cis jeszcze wypływa z tych uszykowac, biała maz. No i jak mąż halasuje wiertarka to się budzi
 
reklama
aniabuuu mojej Julii tez od razu w szpitalu powtarzali badanie sluchu bo na jedno ucho nie wyszlo. Na pewno powtorzycie badanie i bedzie wszystko w porzadku :)

U nas ok, Kaja tez juz ma w miare stale godziny karmienia, w nocy budzi sie kolo 1 potem kolo 4 wiec nie jest zle. Tylko w viagu dnia domaga sie juz coraz wiecej noszenia na rekach jak nie spi, ale na razie jej nie oduczam poki jest lekka ;)
 
A u nas dzisiaj był pediatra na wizycie patronazowej. Ogólnie wszystko ok, bałam się że z napięciem może mieć coś nie tak, ale zapewnił mnie ze wszystko jest w najlepszym porządku.
Mała tylko ciagle ma wysypke, najprawdopodobniej od proszku więc polecił bialego jelenia kupic i w tym prać.

Marcelina budzi się średnio 3-4 razy w nocy na jedzonko. Dluzej niz 2,5h ciągiem to ona nie pospi.

U mnie na szczęście baby blues już minął. Wracam do równowagi psychicznej :-) no i muszę zacząć się organizować.
Mialyscie racje z tym wyjściem z domu. Dobrze mi to zrobiło:-)
 
Alunia super że wszystko ok u Was.

Ja bardzo się cieszę że urodziłyśmy na wiosnę a nie na jesień lub zimę, bo możemy wychodzić sobie na te fajne spacerki.
 
Beata jeszcze tylko poczekamy az Tymek Drobi podrosnie i unowimy sie na spacer :)

My dzis weszlismy na chwile do centrum handlowego, mialam jeszcze poczekac ale w sumie juz jutro Kaja skonczy miesiac to zaryzykowalam ;) oczywiscie dziecko nic nawet nie zauwazylo, a ja kupilam sobie stanik do cwiczen na moj "nowy" rozmiar piersi, juz nie moge sie doczekac kiedy go uzyje...
 
U mnie w szpitalu mówili, żebym głowy nie podnosiła przez 6godz. a pionizacja najwcześniej po 12godz. ja miałam po 15godz.
Beata ładnie już waży synek
Aluniawdz moja córcia też budzi się w nocy 3-4 razy licząc od 20:00 do 8:00. Jeszcze trochę i bedzie mniej pobudek... dobrze, ze baby blues minął.
Co do ćwiczeń to też się nie mogę doczekać. Zacznę od jazdy na rowerze, tak będzie bezpieczniej. Z brzuszkami to będzie trzeba poczekać po cc...
 
Hej mamuski :)
Gratuluje kolejnym rozpakowanym kwietniowkom :) Niech maluszki rosna zdrowe :)

Ja mam u was takie zaleglosci,ze jakbym chodzila do szkoly to bym powtarzala klase hehe.
Ja dalej w dwupaku.
Nadrobie was jak tylko bede mogla. Pozdrawiam was wszystkie i maluszki tez :)
 
reklama
Kitki ja po cc tez lezalam tylko na plecach. Na boku to dopiero po tygodniu lezalam.
Co do przeciwbolowych to ja chyba jakas dziwna jestem bo oksy na mnie nie dzialalo, inne leki tez nie, a co do przeciwbolowych po cc to polozne przychodzily i pytaly czy ja czasem nie chce przeciwbolowych. Jakos nie widzialam potrzeby:-p

Pionizacje mialam po 12 godzinach.

Jesli chodzi o wyproznianie i cewnikowanie. Ja na szczescie po cewniku nie mialam problemow. Nic mnie nie bolalo. Do wyproznienia nie potrzebowalam czopka, bo pilam hektolitry wody i dzieki temu nie mialam problemu z wyproznianiem. Jak na obchodzie mowilam, ze nawet trzy razy sie wyproznialam to lekarz stwierdzil, ze klamie, zeby tylko do domu wyjsc...
 
Do góry