reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki ja smarowalam maltanem, jak cały dzień nie posmarowałam to stupki mi się porobiły i później już smarowalam regularnie... dziś mija 2 tygodnie jak karmię i do tej pory mam podrażnione sutki. Najbardziej boli jak Laura źle złapie cycocha.
Mysza ale słodziak ten Twój synek.
Klaczek trzymamy kciuki &&

My wczoraj w końcu byłyśmy na długim spacerku, pogoda nam dopisała... ale dziś znów wieje i Laura musiała zostać z tatą w domu, a ja ze starszą córką poszłyśmy na spacer.
Wczoraj mąż zorganizował pepkowe i dziś już pępek odpadł;-) ;) po 13 dniach...
Laura już po kąpieli, nakarmiona i próbuje usnąć ale walczy jeszcze i otwiera oczy:-p
Mąż jest z nami od wyjścia ze szpitala i jeszcze 3 dni tylko w czwartek wraca już do pracy:sorry: obawiam się jak sobie poradzę z odbieraniem córki ze szkoły. Najgorzej jak będzie brzydka pogoda, przecież nie będę ciągnęła Laury na spacer w deszcz...
 
reklama
Tak czytam was na bierzaco i nie mam co się wypowiedzieć. Wszystkie rozpakowane i macie wspólne tematy na temat pielęgnacji maluszków ach jak ja wam zazdroszczę. Dziś się przeterminowałam a oznak porodu dalej nie ma:no2:
 
Ania głowa do góry i niedługo też będziesz miała maleństwo przy siebie. Poza tym nie wszystkie mamy są rozpakowane. Klaczek dopiero jutro, Lusinda jeszcze nie wiadomo kiedy trzymam kciuki żebyście szybko były już po
 
Cześć dziewczyny :)
Zawsze sobie obiecuję, że zacznę tu w końcu wpadać regularnie, ale na obietnicach się kończy. Może faktycznie ten sposób z podczytywaniem forum podczas karmienia nie jest taki zły ;)

U nas wszystko gra, pępuszek odpadł dosyć szybko, bo po 10 dniach. Mała ładnie je z piersi tak co 2 godziny, w nocy ma jedną dłuższą przerwę między 20-tą a 24, a potem to już heja, co 2 godziny :p Od kilku dni pojawił się natomiast trądzik niemowlęcy na buźce. Przemywam tylko przegotowaną wodą, bo podobno niczym się tego raczej nie smaruje.
Spacerki też już zaliczamy i też mam problem ze znoszeniem wózka. Po cc nie powinnam dźwigać, ale co to zrobić, kiedy ładna pogoda to aż się nie chce kisić w domu...

Kitki ja też polecam maltan.. co do imienia, dla mnie Ignaś jednak numer jeden :)

Alexia fajnie z tym fryzjerem...w ogóle zauważyłam, że laski po porodach często gnają szybko do fryzjera :laugh2: Jakaś taka paląca potrzeba zrobienia się na bóstwo po 9 miesiącach posuchy :-p Ja planuję w niedługim czasie hybrydę na pazurkach, ale to z czystej wygody, bo nie mam czasu na zabawę z lakierem.

Mysza
Wojtuś jest super przystojniaczkiem :)

Klaczek fajnie, że będziesz już jutro tulić dzidzię, powodzenia! :)

Aluniawdz ja też próbowałam zachęcić małą do smoczka, ale ostatecznie uznałam, że nie będę jej jednak przyzwyczajać, zresztą sama niechętnie go brała. Na razie aż tak na mnie nie "wisi", więc odpuszczam temat smoczka.

Ania wiem, że już byś chciała urodzić, ale z kolei nam, rozpakowanym trochę brakuje tego brzuszka, ciąży, ruchów dzidzi...więc ciesz się jeszcze tym stanem, a ani się obejrzysz będziesz tu z nami wymieniać się doświadczeniem nt. pieluszek, karmienia, kupek itp ;-) ;) :wink:
 
Beata fajnie ze mąż cie farbuje :-D i wielka zmiana koloru u ciebie super :-D
Ja już miałam każdy kolor na głowie ;-)
Klaczek trzymam kciuki :-*
Ania zaraz i ty będziesz w temacie ;-)
Ivete mi na trądzik pediatra poradziła przemywac buzke octaniseptem. Troszkę na waciki i przetrzeć buzke. A teraz smaruje kremem Egzema zobaczę czy pomoże
Spokojnej nocy :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To tak mniej więcej poczytałam...
Ale mózg już nie funkcjonuje... od 3 dni walcze z temp. u siebie dziś wylazla febra... Jutro daje małego do przedszkola dziś dał mi tak w kość że szkoda słów . Nadal walcze z kartonami po remoncie i z moja 3ka dzieciaczkow... Musze system wypracowac by sobie ulatwic zycie... bo tsk to dlugo nie da rady ... a jak wy sobie radzicie z codziennością ?
 
Mikulinka - ja walccze w szpitalu. Mam nawal. Z jednej piersi sciaga mi syn a z drugiej ja laktatorem ttak po 30ml jednorazowo.
Dziewczynka z sali ma zoltaczke i naswietlania. Przywiezli lampy. ona w okularkach. Wiec pytam co z synkiem. A ta do mnie z ryjem. Nosz kur..wa nie dosc ze grzejnik wsyawili i jest goraco lampy swieca wiec spac ciezko. A jak z teoski zapytalam to foch. No to powiedzialam pigule co mysle i tyle. Dzis wytrzymam. Mam nadzieje ze jutro wyjde bo oszaleje tu
 
Tak czytam was na bierzaco i nie mam co się wypowiedzieć. Wszystkie rozpakowane i macie wspólne tematy na temat pielęgnacji maluszków ach jak ja wam zazdroszczę. Dziś się przeterminowałam a oznak porodu dalej nie ma:no2:

Oj Aniu jeszcze o Tobie zapomniałam:) tp jednak w trzy czekamy jeszcze :) jeszcze się nacieszymy naszymi maluszkami :) będą dłużej takie malutkie :p
 
reklama
Do góry