reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alunia my mieliśmy skojarzone i pneumoki
Schauma córka na szczepieniu też nie płakała po też nie natomiast chłopaki bardzo. Ale tylko wczoraj dzisiaj ładnie śpią.
Dobrze ze Laurze nic się nie stało.
Kitki to ładnie masz tego mleczka a karmisz z butelki?
Ania my wyszliśmy po 4 dniach. Ale moje chłopaki były 5 tyg w szpitalu.


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wyszłam na spacer z moim maluchem po 2 tygodniach a szczepić będziemy na wszystko, bo wszystko mamy darmowe z uwagi na wcześniactwo i niską wagę urodzeniową.
 
Mikulinka, świetna wiadomość :)
Kitki, dużo masz pokarmu. Na zastoje położna poleciła mi przystawiać Małego raz z dołu, raz góry, raz spod pachy itd. Pomaga.
Pod Warszawą deszczowo i nieprzyjemnie. Na spacer pewnie zdecydujemy się w niedzielę, jakiś niedługi na początek.
 
Ivete - nakarmie malego przed wyjsciem i jak cos to maz z butli poda. Moj maly je z butli i cyca bez roznicy mu wazne ze leci[emoji6] taki zarlok z niego. Wiecie co mk wcale nie zalezalo na pokarmie a wygladam jak dojna krowa tdkie mzm wielkie cycki[emoji30] przy corce mi b zalezalo to i pokarm lichy i ona nie chciala ssac.
Mnie przeraza waga. Tydzien po porodzie spadlo mi tylko 5.5kg[emoji30] [emoji30] [emoji30] kuzwa jeszcze 10 zostalo. Myslalam ze po porodzie to rak z 7-8 leci od razu a tu lipa
 
Kitki mi też mało spadło po porodzie, bo tylko 6 kg. Prze 2 tygodnie jeszcze -3kg i zostało 7kg:hmm: mam nadzieję, że przez 2 imiesiące spadnie wszystko... zobaczymy;-) ;)
 
Mi po porodzie spadło 4 kg, byłam spuchnieta, nie miałam kostek. W ciagu tygodnia budzilam się cała mokra, wypocilam te obrzęki i w sumie spadło mi 10 kg. Ale 10 jeszcze zostało. Ja się nie przejmuje, wyglądam normalnie bo wazę teraz 57 kg. A przed ciąża wazylam 47, trochę chuda byłam ;)
Co do szczepień to ja będę szczepić 5w1, rota, pneumo, ospa. Tak jak starszaka. Z menningo się zastanawiam, starszego na to nie szczepilam.
Co do kp to mi tez nie zależało a jakoś to idzie bez problemów. Trochę się martwię bo on z butli nie umie i nie chce pic, czyli będę uwiazana z nim w domu :/
 
Dzięki dziewczyny, my wyjdziemy na pierwszy spacerw piątek, jak dopisze pogoda ;-)
Mnie po porodzie spadło 10 kg, w ciagu tygodnia zgubiłem jeszcze 2 no i zostało jeszcze 6kg.
My szczepimy na wszystko, pnemo i rotawirusy w UK są darmowe
 
Ja w nawale sciagalam 90ml z jednej piersi i tak tylko zeby poczuc ulge. Teraz z jednej piersi sciagam 80ml zeby dac malej, bo mam poraniony sutek i ta piers jest prawie pusta jak sciagne te 80ml. Zostawiam troche w tej piersi zawsze.

Co do rany to wczoraj sie juz nie saczyla i ogolnie jest ok, goraczki tez nie mam. Polozna mowila, ze gdyby sytuacja sie powtorzyla to od razu do lekarza mam isc.

Gdyby nie ten odretwialy brzuch to moglabym juz smialo moje spodnie sprzed ciazy ubierac.
 
Ja co do wagi to sie nie wypowiem 7 kg caly czas, a nie jem duzo i spacery po kilka godzin nic nie daja. Moze jak wroce do intensywnych cwiczen to waga w koncu ruszy.

schauma moj maz tez taki uwazny ;) ostatnio wymazali sie z Julia mazakami, opierdziel dostal konkretny a co najlepsze to z twarzy nie mogl ich zmyc wiec chtba potem mocno zalowal :)
 
reklama
dzoana dobrze, ze z rana ok.

Ja w sumie nie pamietam kiedy poszlysmy na spacer, chtba jakos jak Kaja miala tydzien (?)
W ogole ostatnio czas zapierdziela mi tak, ze szok. Dni leca szybko bo caly czas cos robie, ani sie obejze a tu rok minie.
 
Do góry