reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki ja też miałam teraz problem z pępuszkiem bo się wydzielina wytwarzał,aż nawet ubranka się brudziły tyle tego było, ale była położna i powiedziała że tak ma być. Rozrobiłam kiliszek spirytusu z 2 kieliszkami wody i miałam moczyc tym pepuszek,a wczoraj juz odpadł, po 10 dniach.
 
reklama
A no sama dziewczynki takie życie ;) ... Ok to szukam tego kremu gdzieś go pewnie mam bo kupowałam i smarowanie zacznę bo tak to wścieklizny idzie dostać .A szkoda mi Okruszka mojego na mm ... ( póki mam to daje swoje , a jak będzie mało dojdzie mm ) Z ciekawości ile wasze miesięczne Skarbeczki zjadają mleka ? Zastanawiałyście się ile to może być ...ja w nocy ścigałam z tego bolącego 60 ml i zjadła i troszkę z cyca pociągła wiec myślę ze tak koło 90 ml może .... ale nie więcej
 
My od czwartku w domu i uczymy się siebie. Niestety mój pokarm jest chyba za słaby bo mały się nienajada a jak dam mm to śpi jak zabity. Z sutkami dramat ale położna kazała mi okłady x szalwi i pomagają. No z uszkami dalej nie wiadomo bo mam się do poradni zgłosić
 
hejka :)

Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom :)

Ja dalej w dwupaku,w piatek mialam masaz szyjki,4cm rozwarcia i nieregularne skurcze, uspokoilo sie i teraz czekam na wywolanie do srody. Trzymajcie kciuki za mnie :)
 
Mikulinka, dzielna jestes bez dwóch zdań:)
Ania1982, dobrze, że już w domu:)
Karolina, kciuki zaciśnięte! Powodzenia! W miarę możliwości informuj nas o postępach.

Ja się dziś poddalam i dałam Małemu smoka. Trochę się nawet uspokoił, ale, gdy tylko smok wypadnie Mały się zaraz wybudza i znów płacz :( Ma co raz więcej faz aktywności, ale nie potrafi np.polezec spokojnie tylko od razu robi dzióbek, płacze i domaga się piersi albo noszenia na rękach.
 
Karolina - myslalam ze ty juz po i zajeta i dlatego milczysz

Mikulinka - moj dawid ma 10dni i zjada co 3h po 80ml a w miedzy czasie oszukuje go woda lub herbatka bo jadlby non stop

Madzia nam pepek odpadl po 6 dniach. Ta krew to z pepuszka kikuta juz nie mamy
 
Drobi ja tez się poddalam i dalam małej smoczka, ale w jej przypadku działa. Leży sobie, ciucka i ogląda świat. Przysnie z nim nieraz też;-)

Karola oczywiście ze bd trzymać kciuki :-*
 
Chcialabym juz byc po, z kazdym dniem panikuje jeszcze bardziej.

Moj Oli tez byl ze smoczkiem od poczatku, teraz jak bedzie potrzeba to tez malemu podam. Ale za odsmoczkowanie wezme sie troche wczesniej jak teraz (2latka)
 
reklama
Karola chyba już urodzisz do tej środy :) Ja nawet trochę zazdroszczę maj to taki piękny miesiąc :p
Mój Damian dla odmiany to smoka wypluwal byle jak najdalej :)
 
Do góry