reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Witam,
Pierwszy raz na forum. Jestem już mamą 8 letniej córeczki. Teraz niespodzianka, z którą nie do końca wiadomo jak jest. Wizyty już u 2 lekarzy i każdy mówi coś zupełnie innego. Podobno kropeczka jest za mała jak na 5 tc bo mierzyła 7,2 mm. Któraś z Was już była na usg ?
 
Witajcie.
Wczoraj 3 dni przed datą spodziewanej miesiaczki zrobiłam testy. Wyszły pozytywne. Dziś rano byłam na badaniu krwi.Czekam na wynik. Ginekologa mam jutro. :)
 
Papati ja byłam we wtorek na usg ale niewiele było widać. Zaledwie 3 mm. W następny wtorek mam przyjść znowu.
Adddaa gratulacje! Jak wynik bety?
 
Kwiecien piekny miesiąc :) . Ja urodzona 30 kwietnia :). O matko niedawno my grudniowe mamy bylysmy "nowe" a tu juz kwiecien dzieci niesie . Duzo zdrowia zycze jako majowa 2010 i grudniowa 2016

Napisane na HUAWEI Y330-U01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
sancia- dzięki :-)

Witam nowe dziewczyny , niech będzie nas coraz więcej :-)

adddaaa- gratuluje bety :-), trzymam &&& za wizytę daj znać

Kingusia- do wtóru nie daleko zobaczysz jak kropek urośnie :)

Miłego weekendu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ah u mnie z krwi wynika 4/5 tc, a z wyliczeń lekarza 6. Usg wskazuje na 4/5 mała kropeczka. Zobaczymy za tydzień :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry