reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Hmmm my z mężem mamy tylko 2 pokojowe mieszkanie.. duże pokoje ale tylko 2 trochę szkoda. Planuje zrobić w sypialni specjalny kącik dla malucha. I myślę że z rok lub dwa tak będzie ok. gorzej jak podrośnie... będziemy musieli znaleźć większe mieszkanie. W sumie bardzo mi to nasze mieszkanie odpowiada.. jest ogródek niedaleko przedszkole, szkoła i piękny las...
 
reklama
Hmmm my z mężem mamy tylko 2 pokojowe mieszkanie.. duże pokoje ale tylko 2 trochę szkoda. Planuje zrobić w sypialni specjalny kącik dla malucha. I myślę że z rok lub dwa tak będzie ok. gorzej jak podrośnie... będziemy musieli znaleźć większe mieszkanie. W sumie bardzo mi to nasze mieszkanie odpowiada.. jest ogródek niedaleko przedszkole, szkoła i piękny las...
My tez mamy dwa pokoje ale my narazie wynajmujemy a w planach mamy 3 pokoje. Po 1 dla dzieci i dla nas sypialnia... Ale to plany...:)
 
No właśnie zawsze mówi się oby było zdrowe, ale nadzieja na wymarzoną płeć zawsze jest... ja mam nadzieje że będzie dziewczynka, taka córunia tatusia :-) :)
 
My tez mamy dwa pokoje ale my narazie wynajmujemy a w planach mamy 3 pokoje. Po 1 dla dzieci i dla nas sypialnia... Ale to plany...:)
My też narazie tylko wynajmujemy... mieszkamy za granicą i nawet nie myśli mi się tu kupować mieszkania... w Pl to tak, bardzo bym już chciała... już mówiłam jak dziecko podrośnie to musimy zadecydować by dzieciak już poszedł do prawidłowej szkoły a nie rok tu później taka ogromna zmiana...
 
No właśnie zawsze mówi się oby było zdrowe, ale nadzieja na wymarzoną płeć zawsze jest... ja mam nadzieje że będzie dziewczynka, taka córunia tatusia :-) :)
My juz corunie tatusia mamy wiec teraz synek mamusi:) zawsze chcieliśmy parkę... No i w sumie mamy ale synka Aniolka. A chciałabym miec ziemska parke:) ale jak będzie dziewczynka tez bedzie super:) juz tu pisałam ze instrukcje obsługi dziewczynki znam a chłopca sie troszkę boje... Ale mysle ze to nie jest skomplikowane:)
 
To trzymam mocno kciuki... ja już bym chciała wiedzieć, nie wytrzymała bym jak niektóre pary które czekają z tym aż do porodu...
 
To trzymam mocno kciuki... ja już bym chciała wiedzieć, nie wytrzymała bym jak niektóre pary które czekają z tym aż do porodu...
Ja bym nie wytrzymala:) przeciez trzeba sie przygotować. Ciuszki czy inne rzeczy... Nie chciałabym kupować neutralnych rzeczy... Ale znajomym tydzień przed terminem porodu pokazał sie ogonek a lekarz caly czas mowil ze dziewczynka:)
 
reklama
Do góry