reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny ktorym tak szybko poszlo rodzenie naturalnie. Wspomagalyscie sie czyms? wiesiolek, liscie malin? cos innego?

Ja nie, nastawiłam się ze dam radę, nie nacinali mnie nie pękam. Miałam genialna położna. Była ze mną od początku do końca. Lekarz wszedł tylko na chwile, jak to powiedział sprawdzić czy żyjemy
Jak słucham innych kobiet coraz bardziej uważam ze to kwestia szczęścia...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie , Ja dzisiaj na godz. 16 śmigam na usg genetyczne.
Co do porodu chyba juz wszystko zostało powiedziane [emoji6]
Ile porodów tyle przeżyć , ja urodziłam sn bardzo chciałam ale mnie wymeczyli,urodziłam 11 dni po terminie 3 razy wywoływany poród ,naładowana byłam oxy na maksa aż ordynator mówiła ze jestem nie do zdarcia młody nie chciał wyjść. Niby siłami natury ale byłam mocno pobudzania , przebili mi pęcherz skurcze na sucho to jakaś masakra nawet już ciężko zliczyć ile godzin rodziłam , znieczulenie dla mnie było boskie pomogło w sekundzie i juz byla inna bajka. Jedynie teraz z tego doświadczenia wiem ze nie zgodzę się na tyle prób wywoływania. Ja rowniez boje się bardziej 2 porodu bo wiem z czym to się je ale z drugiej strony damy rade [emoji6] Rodził ze mną maz i bez niego nie dałabym rady również mi pomagał oklady zimne, chodzenie do toalety , woda itp.
Karmiłam piersią,mój synek był bardzo grzeczny , z początku jadl co 2-3 h i bardzo ładnie ssal po mimo ze miał również smoczek. Sam sie odstawil jak miał 9 miesięcy i to było dla mnie dziwne uczucie ale z drugiej strony juz się cieszyłam ze to przyszło naturalnie.

trzymam kciuki :) i czekam na foteczki maluszka :D daj znac jak najszybciej :))
 
April7: Kochana, nie przejmuj sie tą tarczycą. Ja leczę się od ponad 5 lat i w tym czasie zdażyłam sparwdzic wielu lekazy, ten u którego aktualnie sie konsultuję jest naprawde jednym z lepszych specjalistów w Polsce. Powiedział, że TSH trzeba uregulować dla dobrego zdrowia mamy - nasz oganizm jest w tej chwili przestawiony w tryb: najpier pasożyt ;) Zapotzrebowanie na synnteteyczna tyroksyne rośnie, bo w pierwszej koleności ona trafia do malucha, tym co zostaje Ty musisz się zadowolić :) TSH rośnie, bo wększość oddajesz bobasowi. To powoduje niedobór w Twojej krwi. Z praktyki lekarskiej mowił, że mial pacjentki, które przy rutynowej kontroli w zaawansowane ciąży miały TSH 40 (!!!!) i każda urodziła zdrowe dziecko. Długo mi tłumaczył dlaczego nie jest prawdą, że wysokie tsh niesie za soba ryzyko urodzenia dziecka z jakimiś wadami, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło a nie chcę nic przkręcić, ale powiedział, że to bajki. Pamietaj o przyjmowanie leków na czczo, pół godziny przed posiłkiem, comiesięcznej kontroli i głowa do góry :)
 
Dziewczyny ktorym tak szybko poszlo rodzenie naturalnie. Wspomagalyscie sie czyms? wiesiolek, liscie malin? cos innego?
Podobno chodzenie po schodach i skakanie na piłce pomaga. W pierwszej ciąży nie miałam jeszcze schodów, ale teraz już mam to wyprobuje :) a co do piłki to gdzieś czytałam, że pomaga przy zgładzeniu szyjki.

 
Co tam dziewczyny porabiacie wieczorne?
Ja sie objadlam ptasim mleczkiem i sokiem marchewkowym [emoji6] jutro mam relaks u fryzjera [emoji6]
Cora na antybiotyku, jakies sprawdzone sposoby na podanie antybiotyku? Wypluwa wszystko :(
 
Jestem już po wizycie, w wolnej chwili wrzucę Wam foto, wszystko w porządku, dzidziuś szaleje w brzuszku, wstępnie lekarka powiedziała że jak na jej oko to dziewczyna ale mówi aby jeszcze poczekać bo dziewczyny lubią płatać figle :-) więc jeszcze nie kupuje sukieneczek heheh , z USG termin wyszedł na 2 kwietnia a z om 5 kwiecień. Bobas ma 6,88 długości :-D
 
reklama
Do góry