reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Cześć!
Witam się i ja. Okazuje się że w kwietniu (z obliczeń wujka gogle) i ja zostanę mamą. Mam już jednego bąbla. Nie mogę uwierzyć ze wreszcie się udało. Trochę się o to drugie bobo staraliśmy. Wizyta w środę.

Musiałam powiedzieć w pracy. Trochę się tym denerwuje.
No a z objawów to też mam bóle podbrzusza, wrażliwsze i pełniejsze piersi, oraz mdłości od czasu do czasu.
 
reklama
Hello i ja :-)
Test pozytywny :-) termin 6 kwietnia :-)
Mamy juz coreczke z grudnia 2012.
Teraz od ok pol roku staralismy sie o drugie dziecko. Juz denerwowalam sie ze nic nie wychodzi a tu udalo sie w koncu :-)
Mdlosci na razie nie mam tylko obolale i twarde piersi.
A i wizyte u lekarza dopiero 22 sierpnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w nocy dostałam krwawienia ,byłam na ip i ciąży nie ma , beta poniżej ,także nie jestem w ciąży , prawdopodobnie miałam torbiel i zaburzenia hormonalne .Życzę wam wszystkiego najlepszego i zdrówka.

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
American girl ja też mam wg kalendarza i ostatniej @, termin na 6 kwietnia. A pierwszą wizytę na 23 sierpnia. Więc podobnie mamy :-). Kwas foliowy juz 2 miesiąc biorę. Bo to w sumie nasze początki starań o dzidzie.
 
Alcarin, nie przejmuj się tak. Z moich obliczeń wychodzi, że to 5tc i 4 dzień. Z powodu bóli w podbrzuszu byłam już u 2 lekarzy i każdy mówi coś innego. Niby lepiej sprawdzić ale póki jest tak wcześnie naraziłam się tylko na niepotrzebne nerwy, bo lekarzom też ciężko coś stwierdzić.No i jeden lekarz widział zarodek w innym miejscu a drugi w zupełnie innym. Przynajmniej do 23.08 lekarz będzie mógł Ci już coś konkretnie powiedzieć, więc dużo spokoju życzę i czekam na wieści co tam słychać.
 
Alcarin, nie przejmuj się tak. Z moich obliczeń wychodzi, że to 5tc i 4 dzień. Z powodu bóli w podbrzuszu byłam już u 2 lekarzy i każdy mówi coś innego. Niby lepiej sprawdzić ale póki jest tak wcześnie naraziłam się tylko na niepotrzebne nerwy, bo lekarzom też ciężko coś stwierdzić.No i jeden lekarz widział zarodek w innym miejscu a drugi w zupełnie innym. Przynajmniej do 23.08 lekarz będzie mógł Ci już coś konkretnie powiedzieć, więc dużo spokoju życzę i czekam na wieści co tam słychać.
Dzięki :-) staram się nie denerwować. Też słyszałam, że 5 tydzień to za wcześnie, żeby zobaczyć maleństwo. A gdyby mnie teraz lekarz z niczym odesłał to chyba dopiero bym się denerwowala. Hmm trochę dziwne pytanie, ale dziewczyny macie jakieś upławy? U mnie całkiem "sucho" ..
 
Witam :)
Miło mi Was poznać.
Termin z om mam na 16 kwietnia. Mamy już synka z maja 2015 :)
Z objawów tylko pobolewa mnie podbrzusze czasem mniej czasem bardziej :/


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej :) prawdopodobnie też w kwietniu zostane mamą! Zrobiłam 2 testy i na obu są dwie kreski, jednak druga za każdym razem jest bledsza. Dlatego nie jestem pewna czy napewno jestem w ciąży, ale za kilka dni ide na wyziyte do ginekologa, wiec wszystko się wyjasni:). Dodaje zdjecie testów, jak uważacie dziewczyny?? :)
 

Załączniki

  • 20160807_152102.jpg
    20160807_152102.jpg
    457,5 KB · Wyświetleń: 239
reklama
hej :) prawdopodobnie też w kwietniu zostane mamą! Zrobiłam 2 testy i na obu są dwie kreski, jednak druga za każdym razem jest bledsza. Dlatego nie jestem pewna czy napewno jestem w ciąży, ale za kilka dni ide na wyziyte do ginekologa, wiec wszystko się wyjasni:). Dodaje zdjecie testów, jak uważacie dziewczyny?? :)
Mój pierwszy test był jeszcze bardziej niewyraźny. Następny już był bardzo widoczny.
 
Do góry